Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo 3 Android - ios

Toprak911

Öne çıkan mesajlar

daha hiç bir bu tür cihazlar bu oyunu oynatabilecek gpu ve cpu ya sahip olamaz.

fakat stream olarak birşeyler deneyebilirsin. sadece görüntüyü sana verir.
ps3 den stream yapsanda ps3 e kontrol için yanında bulunman lazım.
ama illa yapacak olursak internetine 2 yazılımla evdeki ps3 e baglantı saglayabilriiz bir yazılım görüntüyü sana aktarır diger yazılım eve BT verici koyarak kontrole erişim saglanır.
yani demek istedigim olmaz ama olur.
ios içinse jailbreak siz imkansız. oslada o minik ekranda joystick için alan dahilinde ne görebilirsin acaba.
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunu 2009'da aldığım masaüstünde oynuyorum, 5GB Ram, Core2 işlemci, geforce 9700 ekran kartı. Elbette grafikler falan düşük. Surface 2-3 oynatabilmesi lazım. Grafik kartından dolayı mı açamayacak? Diğer her şeyi daha üstün yeni tablet bilgisayarların. Grafik kartları araştırmadım, bilmiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

günümüz mobil işlemcileriyle oynatamaz.
belki iyi bir gpu entegre ederlerse bir ihtimal.

adamlar bu şekilde oyun oynayacaksan laptop al malmısınız oglum mantıgında.

iyi bir işlemci iyi bir sogutmaya iyi bir enerjiye ihtiyacı vardır. bu ihtiyaci karşılayan gereksinimler tamamlandıgında o tablet değil mobil pc oluyor.
budnan 5 sene sonra oynayabiliriz gibi geliyor.
yıllar once riva tnt 2 ekran kartıyla vice city kasıyor yea diye geforce 2 aldıgım zamanları bilirim.
bugun bu oyunu rahat oynatabiliyoruz.
o mantikla bakın.
Sosyal ağlarda paylaş

Ozan said:

Oyunu 2009'da aldığım masaüstünde oynuyorum, 5GB Ram, Core2 işlemci, geforce 9700 ekran kartı. Elbette grafikler falan düşük. Surface 2-3 oynatabilmesi lazım. Grafik kartından dolayı mı açamayacak? Diğer her şeyi daha üstün yeni tablet bilgisayarların. Grafik kartları araştırmadım, bilmiyorum.

oyun mimarisi önemli, source engine mesela eşşşek gibi catır catır çalışıyor ama gotu boklu wizard wars, trine, terraria gibi oyunlar kasılma yapıyor.
cpu kontrolleri önemli oyunun.
Sosyal ağlarda paylaş

http://technogiantz.com/microsoft-unveiled-two-surface-tablets-featuring-windows-8-surface-rt-surface-pro/

Buraya göre surface ile (2 de değil) diablo 3 oynanabiliyor (diablo 3 aratınca sayfada çıkıyor). Diablo forumlarında da gördüğüm kadarıyla düşük ayarlarda oynayan var. Gerçi ayrıntı yok, ne kadar süre, ısınma sorunu vb. Youtube vidyoları var ama işyerinde açılmıyor.

Gerçi konu android-ios. Bizim bahsettiğimiz windows.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...