Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

NBA Draft 2014

mokoko

Öne çıkan mesajlar

yine cleveland yine cleveland...

4 senede 3 first pick aldı adamlar. ŞİKE!

1. Cleveland

2. Milwaukee

3. Philadelphia

4. Orlando

5. Utah

6. Boston

7. Los Angeles Lakers

8. Sacramento

9. Charlotte

10. Philadelphia

11. Denver

12. Orlando

13. Minnesota

14. Phoenix

lotarya dışı

15. Atlanta

16. Chicago

17. Boston

18. Phoenix

19. Chicago

20. Toronto

21. Oklahoma City

22. Memphis

23. Utah

24. Charlotte

25. Houston

26. Miami

27. Indiana

28. L.A. Clippers

29. Oklahoma City

30. San Antonio

Raund 2

31. Milwaukee

32. Philadelphia

33. Cleveland

34. Dallas

35. Utah

36. Milwaukee

37. Toronto

38. Detroit

39. Philadelphia

40. Minnesota

41. Denver

42. Houston

43. Atlanta

44. Minnesota

45. Charlotte

46. Washington

47. Philadelphia

48. Milwaukee

49. Chicago

50. Phoenix

51. Dallas

52. Philadelphia

53. Minnesota

54. Philadelphia

55. Miami

56. Denver

57. Indiana

58. San Antonio

59. Toronto

60. San Antonio

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
dirk nowitzki derken teknik olarak benzettim vidyoyu izleyince daha iyi anlarsın ne demek istediğimi. zaten ncaain rekorlarını kırmış durumda şutör olarak. bence underrated girip 4 sene sonra steph curry her attığını sokup gezecek bu çocuk. keşke maverickse gidebilse tutorlasa nowitzki bunu.

edit: sariçten bi bok olacağını ben düşünmüyorum. overratedın kralı gibi geliyor. bence tabi. yoksa hayranı çok.
Sosyal ağlarda paylaş

aynen asdf

çocuk iyi ama saric daha bi teknik oyuncu,

kolejde safi skorer özelliğinde ön plana çıkan adamların bir çoğu nba de patlayıp gidiyor. Hani ciddi anlamda kolej efsanesi olup NBA de bu tip başarılı olan Redick geliyor aklıma sadece, LeBron'du Durant gibi adamları tabii buna katmamak gerek.

Bilemeyiz tabii ki, Paul George'dan da bu kadar iyi bir oyuncu çıkması beklenmiyordu. Patladı gerçi özüne döndü All-Star sonrası da sdafasd
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

aynen asdf

çocuk iyi ama saric daha bi teknik oyuncu,

kolejde safi skorer özelliğinde ön plana çıkan adamların bir çoğu nba de patlayıp gidiyor. Hani ciddi anlamda kolej efsanesi olup NBA de bu tip başarılı olan Redick geliyor aklıma sadece, LeBron'du Durant gibi adamları tabii buna katmamak gerek.

Bilemeyiz tabii ki, Paul George'dan da bu kadar iyi bir oyuncu çıkması beklenmiyordu. Patladı gerçi özüne döndü All-Star sonrası da sdafasd

paul george mal değneği abi. bu çocuk baya zeki ve olgun. röplarına baktım. bi de skorer olması bi yana, defansta vs çok gayretli. basketbol iqsu çok yüksek. çok çalışkan ve aralıksız geliştiriyor kendini. atletizm kötü. işlenmemiş elmas işte. işleyebilecek bi adamın eline düşerse kral, ligdeki birbirinden kötü 15 koçtan birine düşerse silinir gider.
Sosyal ağlarda paylaş

Kafası az çok çalışan adam her şekilde bu ligde yıldız oluyor zaten.

Nowitzki'nin kariyeri ile ilgili verdiği bir röportaj vardı. Lige girdiğim ilk senelerde benle dalga geçiyorlardı, bundan bir bok olmaz diyorlardı. Çok üzülüyordum ama fiziğim de yetersizdi ve Avrupai oyun tarzım ile adapte olamıyordum.

Farklı olmam gerek diye düşündüm. Kendim oyun tarzı belirledim ve ona göre hareket ettim diyordu. Bu Fadeway Shot'ta o zaman karar kılmış. Boy uzun, kollar uzun, mal gibi şuta çıkarsam bu karalar beni bloklar falan diyip Fadeway kastırıyor. Jordan'ı Kobe'yi taklit ediyor ve çalışa çalışa ne hale geldiğini de görüyoruz. Belki de bu konuda ikisinden de daha iyi oldu, şampiyonluğunu da aldı.

Kafa yapısı sporun her dalında cidden inanılmaz önemli bir faktör. Bu Anthony Davis'te mesela o yüzden mükemmel bir süper star olacak bana kalırsa. Hani çok yetenekli, feci fizikli, kaan kural deyimiyle anomali ama herifin kafa yapısı da olgunlaşmaya ve hatalardan ders çıkarmaya inanılmaz müsait.

Bu tip adamlar her şekilde ligde çok değerli oluyor. Ben de onları takip etmeyi inatla daha çok seviyorum.

Beyinsiz oyuncu tanıma en çok uyan isim mesela Jamal, hani belki abartıyorum ama LeBron-Durant-Kobe ayarında bir oyuncu olabilecekken NBA'in Ayman'ı oldu. Ha keza Harden da aynı bok yolunda gidiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya bir de baktım da, bu elemana mock draftlarda SAC deniyor.

Herifin superstar olacağı varsa olamaz artık asdfasd

Gerçi bir üstten lakers'ın seçme ihtimali halen var. Lakers 3-4 aydır sürekli Marcus Smart, Marcus Smart diyor. Ben hiç beğenmedim o bebeyi, ne bileyim patlayacakmış gibime geliyor.

Smart'tan önce Saric'in ismi geçiyordu ama 12. sıraya, Orlando'ya kadar gerilemiş. Gerçi Orlando ya Dante Exum ve Saric birlikte gelirse inanılmaz bir genç rotasyonları olacak.

Hani doğru bir yapılanma ile 2-3 yıl sonra Doğu'nun en sağlam takımlarından biri olabilirler. Exum'u da gerçi beğenmedim ama onunda adı bir ara iki numaralara kadar yükselmişti.

Lakers halen Kevin Love hayali kuruyor ama gelmeyeceğini açıkladı. Belki onun yerine bu elemanı çekerler bilinmez.
Sosyal ağlarda paylaş

aynen abi haklısın. benim bebe röpörtajda aynı şeyi söylüyodu. 3 veya 4 oynayacağım, 4 için şu an fiziksiz kalıyorum ama sahaya onlara karşı çıktğım zaman onları nasıl yenebileceğimi öğreneceğimi biliyorum diye.

zaten öyle mal değneklerinde öyle yetenekler oluyo ki, zeki bi adama yetenek geldi mi herif yüüryo gidiyo aralarından.

bu dante exum ne ayak anlamadım. adamı izleyen yok. addan kazanıyo piç resmen.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
obaaaa adamım mcdermottu chicago aldı.

9:20 p.m. — The Bulls-Nuggets trade is official now, as commissioner Adam Silver announced it. Chicago will also send a 2015 second-round pick to Denver. So the final tally:

Chicago receives: Doug McDermott (No. 11 overall), Anthony Randolph
Denver receives: Jusuf Nurkic (No. 16), Gary Harris (No. 19), Chicago’s 2015 second-round pick
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...