Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pic Thread #7

fenn

Öne çıkan mesajlar

dreagloth said:

abi kokar o olur mu öyle :)

abi entersan şekilde sadece et için kullanırsan kokmuyor ama baharatlar yada daha farklı şeyler içine giriyorsa bu sefer sorun olabilir belki. Ama genel olarak platelerin hepsini herifler yağlı bırakıyorlar sadece döküm tavaları değil. Dezenfekte sorunu yok zaten ısı yeterli.

Zaten böyle kalabalığa et yapıyorsan son parti en iyi oluyor mesela

Ha belki bir süre sonra artık cidden koku filan yapıyorsa yıkamak gerekebilir, bizde biri illa yıkıyor o vakte kadar hiç öyle aylarca yağlı kalmadı. En azından 3-4 pişirmede bir belki.
Sosyal ağlarda paylaş

abi vejeteryan bi arkadaşım var 2 sene önce denemiş ve et yemeyi bırakmış 2 yıldır vejeteryan yani

velhasıl,

abi adam diyor ki ilk rahatlamayı kilo ve şişkinlik hissindeki azalmadan hissetim dedi

yani normalde bu arkadaş sabah kalkınca bi sıçar öğlen 2-3 osuruk koyar akşam arada 1-2 osuruk daha bide yatmadan yorgan altı koyar uyur

vegan olduktan sonra 2 ay kadar süre içerisinde osurmayı bırakamış yani eskiden günde 8-9 kere osuruyosa artık 2-3 günde bir veya günde bi tane kokusuz ufak bırakmaya başlamış

bunu takiben şişkinlik ve o dombik göbek ayva şeklide ortadan kaybolmuş

bunun yanı sıra eskiye göre daha enerjik ve mutlu hissettigini söyledi ha ben haftada 5 gün güngören bağdat ocakbaşındayım ama değişik geldi gaz olayı için olabilirim ileride
Sosyal ağlarda paylaş

Somon said:

velhasıl,

abi adam diyor ki ilk rahatlamayı kilo ve şişkinlik hissindeki azalmadan hissetim dedi

yani normalde bu arkadaş sabah kalkınca bi sıçar öğlen 2-3 osuruk koyar akşam arada 1-2 osuruk daha bide yatmadan yorgan altı koyar uyur

vegan olduktan sonra 2 ay kadar süre içerisinde osurmayı bırakamış yani eskiden günde 8-9 kere osuruyosa artık 2-3 günde bir veya günde bi tane kokusuz ufak bırakmaya başlamış

http://www.troll.me/images/bert/whatthefuck-did-i-just-read.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Somon said:

abi vejeteryan bi arkadaşım var 2 sene önce denemiş ve et yemeyi bırakmış 2 yıldır vejeteryan yani

velhasıl,

bunu takiben şişkinlik ve o dombik göbek ayva şeklide ortadan kaybolmuş

bunun yanı sıra eskiye göre daha enerjik ve mutlu hissettigini söyledi ha ben haftada 5 gün güngören bağdat ocakbaşındayım ama değişik geldi gaz olayı için olabilirim ileride

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...