Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Orgazım olurken su nerden cıkıyor

FelanFilan

Öne çıkan mesajlar

ufak tefek squirtingcikler gördüm. Farklı partnerlerimden. Yani akıntı diyebileceğimiz minik şeyler.

Lakin iki gün önce gördüğüm birşey beni şoka soktu. Konu da tam üstüne dikkatimi çekti.
Bir süredir beraber olduğum partnerimin şimdiye kadar hiç görmediğim şekilde yatak yorgan batırdığına şahit oldum. İlginç yanı da bitmemesiydi. Yani hareketi her tekrarlayışımda aynı şiddetle tekrarlandı. Devam etsem de muhtemelen fışkırmaya devam edecekti. Üzüldüm haline, bıraktım. Çünkü yoruldu, biraz da korktu.. Noluyo lan bana diye. Özetle pronda görüp, hadi lan böle şey mi olur ak, hortum vardır dediğimiz sahnelerden farkı yoktu:)

Sonrasında da bir erkek olarak üzerinde de kafa yordum açıkcası. Ancak şunu söyleyebilirim. Benimle hiçbir ilgisi yoktu. Her zaman yaşanandan farklı bir şey kesinlikle yaşanmamıştı. Hatta ortalamanın altında bir performansla devam ediyordum. Olay, kesinlikle ve kesinlikle kadının beyninde bitiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

paspatur said:

ufak tefek squirtingcikler gördüm. Farklı partnerlerimden. Yani akıntı diyebileceğimiz minik şeyler.

Lakin iki gün önce gördüğüm birşey beni şoka soktu. Konu da tam üstüne dikkatimi çekti.
Bir süredir beraber olduğum partnerimin şimdiye kadar hiç görmediğim şekilde yatak yorgan batırdığına şahit oldum. İlginç yanı da bitmemesiydi. Yani hareketi her tekrarlayışımda aynı şiddetle tekrarlandı. Devam etsem de muhtemelen fışkırmaya devam edecekti. Üzüldüm haline, bıraktım. Çünkü yoruldu, biraz da korktu.. Noluyo lan bana diye. Özetle pronda görüp, hadi lan böle şey mi olur ak, hortum vardır dediğimiz sahnelerden farkı yoktu:)

Sonrasında da bir erkek olarak üzerinde de kafa yordum açıkcası. Ancak şunu söyleyebilirim. Benimle hiçbir ilgisi yoktu. Her zaman yaşanandan farklı bir şey kesinlikle yaşanmamıştı. Hatta ortalamanın altında bir performansla devam ediyordum. Olay, kesinlikle ve kesinlikle kadının beyninde bitiyor.

okurken imrendim şu an kıskanıyorum. B)-
Sosyal ağlarda paylaş

KehKeh said:

paspatur said:

okurken imrendim şu an kıskanıyorum. B)-

şu ikinci bold yaptığım kısmını yazmasan, çok kötü hissedecektim, ben niye yapamıorm lan diye sfsdfasf
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

Cytherea

son nokta!

Kyra said:

SIKYAHONAW said:

abi malmısınız, içicekmisinde soruyosun asd

Bana gençlik ve güzelliğini neye borçlusun diye sorduklarında "güzel kadınların özsuyuna borçluyum" diyorum.

İçmeseniz bile elinize ve yüzünüze sürün.

niptuck'ta bi bölümde kadın gidiodu elemanlara, göğsümü yaptırcam vs.. kadın ama taş gözüküyor!. elemanlar yok gerek falan diyor estetiğe; kadın göğüsleri çıkarıyor pörsümüşş.. aa nasıl olur estetik sadece yüzünüze mi yaptırdınız vs çekiyorlar doktorlar. Kadında diyor ki bi sırrım var.! her gün eşimin ve oğlumun... bıdı bıdı alıp yüzüme sürüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...