Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dream Band

Eternal

Öne çıkan mesajlar

lol abi Ryan'ın bu mesaj üzerine mesaj atmasını bekliyosan çok bekliyosun. direk kişisel saldırıya geçmişsin direk çocuksu ben seni ezdim yürü git olayına girersen kimse kaale almaz bunuda bil

portnoya drummachine diyen adamlada ruh ne kadar tartışılır ayrı ehe[signature][hline]-Mumya lazımmıydı abi ?
-Yok sağol bilader
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Predator-, 03 Ocak 2005 22:49 tarihinde demiş ki:
lol abi Ryan'ın bu mesaj üzerine mesaj atmasını bekliyosan çok bekliyosun. direk kişisel saldırıya geçmişsin direk çocuksu ben seni ezdim yürü git olayına girersen kimse kaale almaz bunuda bil

portnoya drummachine diyen adamlada ruh ne kadar tartışılır ayrı ehe

[signature][hline]I leave you, negative behind
Watch me all in flames, on a butterfly I ride
Sosyal ağlarda paylaş

vokal - thom yorke
davul - mike portnoy
gitar - johnny greenwood
gitar - john petrucci

bass - ben öhöm[signature][hline]evryone expects u to perform but u cant. copy/paste but nothing happens. undo but cant undo. get text ha ha ha. Im a very busy person im srry youll have to wait until tomorrow or maybe the next day if u re lucky. if im lucky. if im lucky ill still be here. hello how are you is evrything

**no more dinosaurs@ montezaus
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Fallen_Elder, 03 Ocak 2005 22:41 tarihinde demiş ki:
Drum Machine diyince eski (yani Steven Adler'dan sonraki) Guns n Roses bateristi Duff McKagan geldi o adamı hiç sewmiyorum Steven Adler baba...

duff guns n roses'ın bassistidir. matt sorum diyecektin galiba. o adam harikulade bi caz bateristidir aslında ama anlamıyorum guns n roses'ta niye o kadar hafif kalıyo...

[Bu mesaj everlasting tarafından 03 Ocak 2005 23:46 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...