Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Günlük #10

wastyrx

Öne çıkan mesajlar

insanı bir garip ya

mekan açılıyor, 2 ay dünyanın en iyi mekanı sanki, haftaiçi yer bulamıyorsun, 3. ay gidiyorsun cuma akşamı 1 tane insan yok 4. ay bakıyorsun adamlar işsizlikten kapatmış.

bir şehrin koordineli olarak maymun iştahlı olduğunu sadece antalyada gördüm. bir şey iyiyse iyidir, kötüyse kötüdür.

mekan açıldığında bok sineği gibi yapışıyorlar, bir sonraki mekanda bir önceki mekan tamamen boşalıyor ve kimse eskisine gitmiyor. kaç tane mekan kapandı 2 yılda belli değil.

antalyalı olarak yazdım bu arada sadasd
Sosyal ağlarda paylaş

Theridone said:

hizmet bedeli tamam da

işlem bedeli ney

hizmet bedeli, ilgili firmanın gişesindeki biletçinin sana bileti basarken harcadığı emek gücü/zaman karşılığı.

işlem bedeli de kapitalistin sermayesi olan ve sana bileti sağlayan teknolojik aletlerin işlem esnasında harcadığı enerjinin karşılığı.

nasıl, iyi salladım mı?
Sosyal ağlarda paylaş

Biyik said:

Theridone said:

hizmet bedeli tamam da

işlem bedeli ney

hizmet bedeli, ilgili firmanın gişesindeki biletçinin sana bileti basarken harcadığı emek gücü/zaman karşılığı.

işlem bedeli de kapitalistin sermayesi olan ve sana bileti sağlayan teknolojik aletlerin işlem esnasında harcadığı enerjinin karşılığı.

nasıl, iyi salladım mı?

Teknolojik aletlerin eskime, yıpranma paylarını es gemişsin ;)
Sosyal ağlarda paylaş

Theridone said:

Allah onlarin basenlerine atesler salsin

Kadın günlerinde homini gırtlak sonra elin gavuru bakkala gönderir böyle.

Gerçekten güzel ve fiziki açıdan düzgün hatunların ise yabancılar yanında sönük kalması, O kaf dağındaki burunlarının yere düşmesi paha biçilmez. Yabancı afetler havuzda , denizde rahatça yüzerken , türkler kuytu köşelerinde selfie yapmasını becermeye çalışıyor gariplerim
Sosyal ağlarda paylaş

3. Mesaj oluyor ardarda ama yaza adan edemedim. Klima ses yapıyor diye kapattık , balkonun kapısını hafif açtık odaya kedi girdi. Eşimin tepkisi üzerine neye uğradığını şaşırarak açtı. Bu kadar olaydan sobra bende de uyku kalmadı.

Umarım köpek seslerinden dolayı çocuk uyanmaz. Bodrumda sabaha karşı 3-5 köpek havlayıp duruyorlar birbirlerine. Denize giren turistler var bu saatte. Şezlongta uyuyor bi çift. Çeşitliliği olan biryer ...
Sosyal ağlarda paylaş

fenn said:

Tatildeyim ve odamın balkonunun hemen yakınında otelin çin lokantası var. Gelen müzik çok hoş böyle bi gevşedim gittim

Bu arada otel bana bi seferliğine çin ve osmanlı yemeği seçeneği sundu acaba hangisine gideyim. Çin mutfağk mı osmanlı mutfağı mı?

çok ilginç ya, tatilde "foruma gireyim" gelmiyor benim aklıma hiç :|

bilgisayar açmak bile gelmio. cepten de anca face e "ne varmış" diye öyle bakıyorum sıkıldığımda fln
Sosyal ağlarda paylaş

Biyik said:

Theridone said:

hizmet bedeli tamam da

işlem bedeli ney

nasıl, iyi salladım mı?

öyle güzel salladın ki hizmet bedeli ödeyesim geldi
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:

fenn said:

Tatildeyim ve odamın balkonunun hemen yakınında otelin çin lokantası var. Gelen müzik çok hoş böyle bi gevşedim gittim

Bu arada otel bana bi seferliğine çin ve osmanlı yemeği seçeneği sundu acaba hangisine gideyim. Çin mutfağk mı osmanlı mutfağı mı?

çok ilginç ya, tatilde "foruma gireyim" gelmiyor benim aklıma hiç :|

bilgisayar açmak bile gelmio. cepten de anca face e "ne varmış" diye öyle bakıyorum sıkıldığımda fln

İnsan bazen odasını arıyor buz gibi. Hatun çocuk uyurken benimde uyku gelmiyor. Birşey yapAyım desen ya yemek yada başka aktivite olduğundan kısa zamanlı şöyle göz atıyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...