Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cem Yılmaz yep yeni doritos reklamı

LathspeLL

Öne çıkan mesajlar

adam bi ara dellenio sonra çal yavuz abi bu tat için dio orası manyak işte tam o sırada arkadaki bıyıklı madenci adama dikkat edin elindeki cipsi tam ağzına götürcek ordan talimat gelio sanırım hatırlıo veya napçanı adam dumur yaşıo havaya kaldırıo öldüm lan puahahah[signature][hline]life is unfair, kill yourself or get over it.
Sosyal ağlarda paylaş

O tavşan tutan bizim evin yan sokağında oturuyor. Adamın 10-15 senedir mağazası var. Sihirbazlık yapıyor şu sıralarda belki görmüşsünüzdür TV'lerde falan.

Kendisini hiç sevmem çünkü ben küçükken şaka malzemeleri, maytaplar falan satıyordu. Kuzenle gider alırdık bişeyler arada sırada. Bir kere girdik, bakınıyorduk, adam şey dedi: "çocuklar bişey almayacaksanız çıkın gidin."

O günden beri adamdan nefret ederim. Bu reklamda da şaklaban durumuna geldiği için acaip sevindim. Hayat, adamı şaklabana çevirir işte böyle.[signature][hline]LathspeLL
Taurelilomea-tumbalemorna Tumbaletaurea Lomeanor
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Way, 28 Aralık 2004 01:29 tarihinde demiş ki:
cem yılmaz yine 1 numara oldugunu gosterdi :) aklıma geldikce reklam guluyorum..

+1[signature][hline]Old man : In the church, they say to forgive..
Creasy : Forgiveness is between man and God. My job is to arrange the meeting ...

(Denzel Washington - Man on Fire )
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LathspeLL, 28 Aralık 2004 22:09 tarihinde demiş ki:
O tavşan tutan bizim evin yan sokağında oturuyor. Adamın 10-15 senedir mağazası var. Sihirbazlık yapıyor şu sıralarda belki görmüşsünüzdür TV'lerde falan.

Kendisini hiç sevmem çünkü ben küçükken şaka malzemeleri, maytaplar falan satıyordu. Kuzenle gider alırdık bişeyler arada sırada. Bir kere girdik, bakınıyorduk, adam şey dedi: "çocuklar bişey almayacaksanız çıkın gidin."

O günden beri adamdan nefret ederim. Bu reklamda da şaklaban durumuna geldiği için acaip sevindim. Hayat, adamı şaklabana çevirir işte böyle.

ana sen göztepe parkının oralarda mı oturuosun[signature][hline]Apache, 26 Ağustos 2004 00:09 tarihinde demiş ki:
bende akrabalarıma selam gönderiyorum bu thread aracılıglya
nedanko, 03 Aralık 2004 11:06 tarihinde demiş ki:
Bi muz için bu kadar kavga edilir mi? Alın vereyim ya...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...