Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

LAN Tinder?

MrLevie

Öne çıkan mesajlar

işler bok gibi.

buluştugum, benden büyük olan tam bir agrıza ve gereksiz bir tip çıktı. (ısmarladıgım içecege verdigim paraya acıyorum su an, alman usulü yapsaymışım keşke)

1 tanesiyle sexting gidiyoruz. ( uzakta kendisi, yazın görüşücez ortak bir noktada, bir ihtimal )

1 diğeri de tam bir pısırık, ne istedigini bilmiyor dümbük.
Sosyal ağlarda paylaş

bizi hep kandırmışlar sonu yok bu işin.

önce dediler kızlar güldüren, esprili erkeklere verir. güldürdüm yetmedi. işgüç lazım parasız olmaz dediler, iş güç sahibi oldum. araban olacak dediler, aldım. en son dediler fit, atletiki kaslı erkeğe verirler. fit atletik kaslı oldum.

ha bi de biara eğitimli, bilgili erkeğe tav olurlar dediler seneye doktoraya başlıyorum kabul edilirsem asdfghj
Sosyal ağlarda paylaş

imamizer said:

önce dediler kızlar güldüren, esprili erkeklere verir. güldürdüm yetmedi. işgüç lazım parasız olmaz dediler, iş güç sahibi oldum. araban olacak dediler, aldım. en son dediler fit, atletiki kaslı erkeğe verirler. fit atletik kaslı oldum.

ha bi de biara eğitimli, bilgili erkeğe tav olurlar dediler seneye doktoraya başlıyorum kabul edilirsem asdfghj

abi işi gücü, ekonomik durumu, arabası ve fit fiziği olan bi adamsan ve hala yalnızsan sana kötü haberlerim var
Sosyal ağlarda paylaş

imamizer said:

abi erkeklere falan bak sen biraz bence
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:

abi işi gücü, ekonomik durumu, arabası ve fit fiziği olan bi adamsan ve hala yalnızsan sana kötü haberlerim var

benim derdim farklı ya. işte takılmak, flört etmek, seks değil onlar bulunuyor. ilişki boyutuna getirememek, getirebilecek insana denk gelememek, kızların çoğunu sığ, aptal ve sıkıcı bulmak.

anlayamazsınız. esh anlar beni bi ihtimal.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...