Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Allaha inanmamak

desertt

Öne çıkan mesajlar

k1nJo said:

neden abi?
paralel evrenlere de inanıyor olabilirsiniz bizim göremediğimiz boyutlarda yaşayan varlıklara da, cinlere de.
merak ediyorum ve soruyorum nesi garip bunun?

bizimkilerle kesişen veya üst üste binen daha fazla veya daha az boyutlu evrenlerde yasayan sentient canlılar teoride mümkün evet, ama cinlere nedne ianıyım be. bu acıkamayla cin aynı sey dielki.
Sosyal ağlarda paylaş

2 adet cin fotoğrafı arkadaşlar lütfen dikkatli açın +21

http://2.bp.blogspot.com/-FmZfYPBP6to/UReh9rDayII/AAAAAAAABaQ/yB6P-mi6lD4/s640/etiCin2.JPG

ayrıca her galaksinin bir adet sahibi var,ve bunlar türkmüş eskiden,evreni bunlar yönetiyo,her galakside birer başgan var.Geçen galaksilerbirligi maçına gittik mesela,herifler zaman-mekan tanımadan bi goller atıyolar şaşarsın bilader
Sosyal ağlarda paylaş

ben dabbeyi izledim,hatta bi arkadaş grubu gitmiştik zamanında,film o kadar saçma ve komik gelmiştiki bazı sahneler falan banyoda telefon bilmemne,boktan filmdi yani sdggdsgsd baya güldük bütün film,millet bize uyuz olmuştu.Bizde sizmisiniz lan bize surat asanlar? dedik ,hemen çıkışta bizim timuçin abiyi çağırdık (kendisi lord) abimiz geldi hemen lordluğunu yaptı,arkasından bunla beraber gelen 70 tane atlı ve 30 tane okçu bütün sinemadan çıkanlara saldırmaya başladılar,kadın çocuk yaşlı ayırmaksızın hepsini katlettiler,timuçin abi saolsun o gün öyle yırttık ordaki olaydan.Tabi bu olayın üstüne bizi gergedanına bindirdi ve modaya ali ustaya götürdü dondurma yemeye,bütün atlıları ve okçularıyla beraber,bütün sahili askerler kapladı ve hepsinin elinde dondurma gün batımını izledik hep beraber moda sakinleriyle,bu arada atlarda çok susamıştı hemen aşşada bulunan denize koştu kamiller,ama tuzlu su olduğu için bi dil atıp geri çıktılar,tüm bunlar olurken timuçin abi geldi ve kulağıma fısıldadı "artık inanıyorsun değil mi?" bende evet dedim.Arkadaşlarla evlere dağıldık,eve giderken yolda bi tane sümüklüböcek gördüm sümüklüböceği aldım ve sümüğünü sildim,ardından tekrar yere bıraktım
Sosyal ağlarda paylaş

vivavale said:

bu arada Allah var beyler. bir sınır olması iyidir. bir sınır yoksa hiç sınır yoktur.

hiç sınırın olmaması neden kötüdür.
eğer allaha sırf sınır olsun diye inanıyorsak demek ki sınırı kendimizi koyuyoruz.
neden kendimize sınır koyuyoruz?
Sosyal ağlarda paylaş

GONDARCENGIZ said:

2 adet cin fotoğrafı arkadaşlar lütfen dikkatli açın +21

http://2.bp.blogspot.com/-FmZfYPBP6to/UReh9rDayII/AAAAAAAABaQ/yB6P-mi6lD4/s640/etiCin2.JPG

ayrıca her galaksinin bir adet sahibi var,ve bunlar türkmüş eskiden,evreni bunlar yönetiyo,her galakside birer başgan var.Geçen galaksilerbirligi maçına gittik mesela,herifler zaman-mekan tanımadan bi goller atıyolar şaşarsın bilader

asdf güldüm lan
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...