Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ya niye bu kadar kötü VPN host etmek

Chemical

Öne çıkan mesajlar

Evdeki mp3lerime ulaşmak istiyorum okuldan, fakat gel görki bütün teknolojiler discontinue edilmiş, hamachi üzerinden VPN yapılabiliyormuş ama tamamen paralı hale gelmiş, replacement program çıkmamış, windows 7 built in VPN güvenli olmadığı kanıtlanmış patch gelmemiş, FTP desen stream etmeyi kaldırmıyormuş ulan bu kadar mı zor.

OpenVPN windows'a kurayım dedim, bir guide var 2 sayfa yarım yamalak. Önüne gelen CLOUD diyor ya niye cloud'a para veriiim.

RDP üzerinden VLC stream açıp, onu okuldan dinlesem, bu sefer encrpyted olmadığı için mp3 upload etmiş oluyorum buradaki yasaya aykırı.
Sosyal ağlarda paylaş

Tamam işte broadcast ette sonuçta sunucu sensin.İstediğin şifrelemeyi sunucu kaynağına uygula çıkış için.İstersen vpn kur öyle çık dışarı.İstersen proxy kullan.Şifreledikten sonra radyo dosyanı sağa sola vermediğin sürece kimse senin radyo kullandığını bilemez.
Sosyal ağlarda paylaş

pulkas said:

Tamam işte broadcast ette sonuçta sunucu sensin.İstediğin şifrelemeyi sunucu kaynağına uygula çıkış için.İstersen vpn kur öyle çık dışarı.İstersen proxy kullan.Şifreledikten sonra radyo dosyanı sağa sola vermediğin sürece kimse senin radyo kullandığını bilemez.

işte o vpn olayına uğraşmak gerekiyo, ama bakıcam. yoksa isp uyanıyor.

spotify premium istiyomuş düzgün stream'e, 320kbps olmadan dinlenmeyen şeler var lan.
Sosyal ağlarda paylaş

arabada paso radyo dinliyom genelde de cnnturk, gecen 4gb usb ye mp3 atayım dedim 50 tane seçemedim. s4 telefonda 1 tane mp3 yok. 120 gb mp3 ve stream etmek falan çok uzak geldi. bir baktım da yazarken 10 mb kalite mp3 270 saniye falan. 120 gb arşiv 900 saat gibi bir şey yapıyor. benim aklım almadı
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...