Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Half-Life 2 (spoiler)

arcane

Öne çıkan mesajlar

takıldım.

şu arı gibi uçan şeyin ikinci geldiği yerde takıldım hani köprü yıkık arabaryla karşıyada atlıyamıyorum uçan arıyıda yok edememiyorum resmen kitlendim orda :?!

ne yapıcam orda..[signature][hline]I was born when you kissed me,
I died when you left me,
I lived a few weeks while you loved me.

Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
ya ben biyerde takıldım başlarda kanallar var ya ordan gittim gittim biyere geldim böle uçan jiletli şeyler gelio hep iskeleler borular var. uçan şeyleri öldürdüm de napıcamı bilmiyorum iki odamsı yer var birinde merdivenden aşşa inersen suyla dolu bi havuzcuğa geliosun bi de tünel var kırmızı ışıklı ama oraya zıplayamıosun yetmio diğer odada da merdiven var su dolu biyer daha var orda da parmaklıklar var arkada yine bi tünel görünüo kırmızı ışıklı napıcam ya[signature][hline]^Dallas Mavericks^
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ursusarctos, 17 Aralık 2004 23:13 tarihinde demiş ki:
BEnim en beğendiğim karekter deli rahip abi adam piskopata bağlamış kendini. Bütün oyun boyunca korktuğum tek bölüm o .Bennide piskopota bağladı paranoyak oldum.

o bölümde ilk gelen manyak zombilerden korktum bende.çığlık ata ata geliyorlar vucudumun her yerı adrenalın dolmustu.[signature][hline]shinsetsu desu..
Gamers
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Apache, 18 Aralık 2004 23:04 tarihinde demiş ki:
said:
ursusarctos, 17 Aralık 2004 23:13 tarihinde demiş ki:
BEnim en beğendiğim karekter deli rahip abi adam piskopata bağlamış kendini. Bütün oyun boyunca korktuğum tek bölüm o .Bennide piskopota bağladı paranoyak oldum.

o bölümde ilk gelen manyak zombilerden korktum bende.çığlık ata ata geliyorlar vucudumun her yerı adrenalın dolmustu.

ay evet ya.. aynen öyle oldu bana da..
bu arada oyun öyle birşey ki sanki birçok türün en iyi örneklerini içinde birleştirmiş. o botumsu şey, araba gerçekten hoş.. ravenholm kendi başına aşmış, ortam fln.. iyi bir korku oyununu kadar etkileyici. aksiyon desen ohoo[signature][hline]oasisoyun.net | Mancınık'ı Yükle | Oasis Forum
Mail/MSN: [email protected] , ICQ:6254196
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
said:
LathspeLL, 16 Kasım 2004 21:42 tarihinde demiş ki:
Vanayı açtığın odaya geldiğin diğer odada su yükseldikten sonra merdivenle aşağı in, orda delik var duvarda oraya gir. O delik vana'nın bulunduğu odadaki demirin arkasına gidiyor.

Ya bende burdan sonra delikten geçtikten sonra takıldım , bi mağra gibi bi yer var iki tane oda var orda da iki tane yaratık dil sarkıtıyo falan , dışarda da bi tane su var içi çöp tahta dolu , 2 tane asker öldürdüm orda. Ne yapmam lazım bulamadım[signature][hline]Paradan 6 0 ı atıyoruz , ama tarihten atamayız.
Sosyal ağlarda paylaş

oyunu yeni bitirdim bir içim su gibi nasıl bittiğini anlamadım mükemmeldi de.

sonundaki konuşmadan pek bi bok anlamadım afedersiniz,ki ingilizcemde iyi sayılır yani.
resmen matrix deki architech gibi harman çorman karizma bi konuşma yapalım demişler,biri anlatabilirmi ne oldu tam olarak[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...