Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Half-Life 2 (spoiler)

arcane

Öne çıkan mesajlar

dog un arkasındaki türk halısına dikkat :)

bu arada rusyada geçtigine karar verdim St. Petersburg en azından

dularlardaki bazı posterlerde kril alfabesinden yazılar var.
dr.breen (kötü adam) beyaz saçları beyaz sakalları ile bir rusu andırıyor.
etraftaki mimarı yapılarda uygun hatta bi bölümde bi binanın kremlin saarayı gibi kuleleri vardı.

birde son bölümde gravity gun ı elinde tutan asker breen e gösteriyor orda breen sanki rusca konuştu yada bana öle geliyor 3 kere tekrar ettim orayı ama ingilizce gibi gelmedi.

bide bu g-man nie arada garip bi ses cıakrıyor ya bıgazına bişi kaçmiş gibi :)[signature][hline]my world my reality
Sosyal ağlarda paylaş

orda breen alaycı bi tavırla "what's this? oh put it over there" diyo ama "vazdiz? budidovıder" gibi sölediinden öle gelmiştir :)

oyunda farklı yerlerde fince, polonyaca ve rusça yazılar var. belki başka da vardır ama ben görmedim. yani bu cdiğer city'ler avrupa ve asyanın çeşitli şehirlerinde yer alıyolar. hepsinden insan getirip city 17'de toplayınca da tabi bissürü dilde yazılar ortaya çıkması normal.
bilinen tek şey, city 17'ib doğu avrupa'da olduğu.
Sosyal ağlarda paylaş

simdi bitirdim oyunu, ulan son bolumler harikaydi. hani citadel in icini geziyoruz ya bi aletle, hastasi oldum mekanin. sanirim son mekanda oyunda hic karsilasmadigimiz dusman robotlari var. (son yolculukta kurbag'ya benzeyen seyler gordum ama dogru gordum sanirim)

bi de breen gravity gun ile kactiktan sonra alx ile pesine dusuyoruz ya, orda asansoru ciktiktan sonra breen'i bi yaratikla konusurken buluyoruz, o nedir oyle ya? acaba heeeeeeer bi $eyin ba$i mi o? biz gelince yanina breen'in tela$tan gravity gun'i almadan falan kacio hatta.[signature][hline]klavye i$te, bildigin klavye.
Sosyal ağlarda paylaş

Sandtrap bölümünde takıldım. 1 tane kutu var yerine değiştirerek kırmızı ışıkları yaşil fln yapıyorsun işte orda nereye ne koyacağımı bilemedim ve kapıyı açmayıda beceremedim. Yardım...[signature][hline]-Affetmek, seni incitenlere vereceğin bir armağan değil, kendine vereceğin bir armağandır.

Jerian Flameeye of
Sosyal ağlarda paylaş

said:
klavye, 29 Kasım 2004 03:22 tarihinde demiş ki:

asansoru ciktiktan sonra breen'i bi yaratikla konusurken buluyoruz, o nedir oyle ya? acaba heeeeeeer bi $eyin ba$i mi o? biz gelince yanina breen'in tela$tan gravity gun'i almadan falan kacio hatta.

onun adi combine advisormis, gravity guni birakmasinin nedeni ne ise yaradigini adam gibi kestirememesi, zaten ilk eline aldigindada dalga geciyo o aletle goturun gozum gormesin gibilerinden..[signature][hline] Ya ya ya coco jamboo Ya ya yeah
Sosyal ağlarda paylaş

said:
flameeye, 29 Kasım 2004 21:52 tarihinde demiş ki:
Sandtrap bölümünde takıldım. 1 tane kutu var yerine değiştirerek kırmızı ışıkları yaşil fln yapıyorsun işte orda nereye ne koyacağımı bilemedim ve kapıyı açmayıda beceremedim. Yardım...

2. yatağın üstünde 3. konteynerin arkasında (şu içinde yıkandığımız şeyi adı neydi) ters çevrili şeyin altında 3 ünüde koyunca açılıyor[signature][hline]"Kaybetmek ölmektir.Binlerce savaştan galip çıkabilirsin ama sadece bir savaşta mağlup olursun"
Zaknafein Do'Urden
Sosyal ağlarda paylaş

Ya ben bir yerde takıldım. Oyunun en başlarında botla gittiğimiz bölümde. Ben sürekli aynı yerde dönüyorum. Sanki kalka çiziyorum . Bir türlü çıkışı bulamadım. Biri yardım ederse sevinirim. Geldiğim yerde iki tünel gibi yerin üstünde büyükçe bir hangar gibi biryer var. İçeride asansör var bir tane aşağı botu indirmek için. Bir türlü geçemedim burayı helikopter peşimde nereye gideceğim???(3. bölüm bu arada)
Sosyal ağlarda paylaş

Alyx'in bölümün başında babasının aletin icindeyken konustugu yerde gectım epey bir.Bir demir kapı var,aşşağıya inince sol tarafta elektrik duvarı var sol tarafta büyükçe bir demir kapı var.üst tarafta aletler falan var.o demir kapı nasıl aşılacak? kapının arkasında doktorun karısı olan yer.[signature][hline]shinsetsu desu..
Sosyal ağlarda paylaş

Ayrıntılı bilgi
novapro. da geçiyor bir yere gelince combineler ışıkları kapatıyorlar sonra yerlere kırmızı fişekler atıyorlar.8-9 tane combine öldürdükten sonra sol taraftan merdivenden çıkıyorsun oda gibi bir yer camdan sağ taraftaki demir büyük geçit gözküyor sol taraftada lazerli yer var.orayı geçtikten sonra eli vance ın karısı eli vance ı kaçırıyormuş ama ben daha geçemedim orayı.o kapı nasıl geçilir?[signature][hline]shinsetsu desu..
Sosyal ağlarda paylaş

yaw benim bi sorum daha var büyük gökdelenin dibinde naapcaz daha açık gerekirse köpek bişeyi kaldırıo altından girioruz bi delie ordan kenardan piston gibi yere çarpan şein üstüne çıkıorum ordansora küçük biyervar oraya atlıorum sora naapcam bulamadım hiç bişi??[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...