Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Demon Hunter, Tartışma ve Build Paylaşım Başlığı - 2

Gangren

Öne çıkan mesajlar

• 7 ay sonra ...
bişi soracağım end gamede tüm itemleri legendary dizmek yeşil set kullanmaktan daha mı iyi? leaderboards'a biraz baktım da en tepedekiler hep full orange itemler kullanmış ringler dışında yanlış bakmadıysam. tek tek orange itemler nasıl yeşil setten daha iyi olabilir onu da çözemedim, yeşil set bonusları baya op duruyor çünkü.

onun dışında geçen gün twitchden biraz izledim insanlar ne yapıyor diye, adamın combat içi 22 milyon civarı DPSsi vardı. ben tüm itemleri dizdim 1-2m arasında dolaşıyor DPS, nasıl güçlendiriyorlar o kadar charlarını? bilmediğim bişi mi var acaba. tüm itemleri topladım 1.2m idle dps veriyor sadece.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Neferpitou-21399/hero/83495596
Sosyal ağlarda paylaş

kami said:

bişi soracağım end gamede tüm itemleri legendary dizmek yeşil set kullanmaktan daha mı iyi? leaderboards'a biraz baktım da en tepedekiler hep full orange itemler kullanmış ringler dışında yanlış bakmadıysam. tek tek orange itemler nasıl yeşil setten daha iyi olabilir onu da çözemedim, yeşil set bonusları baya op duruyor çünkü.

onun dışında geçen gün twitchden biraz izledim insanlar ne yapıyor diye, adamın combat içi 22 milyon civarı DPSsi vardı. ben tüm itemleri dizdim 1-2m arasında dolaşıyor DPS, nasıl güçlendiriyorlar o kadar charlarını? bilmediğim bişi mi var acaba. tüm itemleri topladım 1.2m idle dps veriyor sadece.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Neferpitou-21399/hero/83495596

O ringler hariç dediğin ring setin özelliğine de bir bakıver sdf
Sosyal ağlarda paylaş

Soralı baya oldu ya soruyu .p LoN setinden gelen increased damage sayesinde işe yarıyor evet.

Ayrıca DH UE setiyle çook glass cannon, insan griftte 2 saniye sabit durup multishot spamlayamaz mı ya. geliyor random white mob tek atıyor filan. o kadar çok dmg yemesine rağmen öyle çok güçlü de vurmuyor yani. En son sırf class yüzünden daha run başlamadan partiden kick yiyince DH'ı bıraktım WD oynuyorum artık, rahatladım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...