Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Satılık Steelseries Sensei

Crawler

Öne çıkan mesajlar

Liebe said:

skatezleri alırken orjinalliğinin kaybolacağını bilmiyor muydun erhan =P

Evet biliyordum ama satma nedenlerim arasında başka şeyler de var. 3 aylık bir mouse ve ben mouse'ın bana göre olmadığını yeni anladım.

Sebebi ise ellerimin küçük olmasından dolayı mouse'ı palm şekilde tutamıyor oluşum. Şu 3 aylık süreçte gördüm ki mouse'ı claw modda tutan biriymişim. Ee sensei'de orta büyüklükte bir mouse olduğu için kavrama problemi yaşıyorum mouse ile. Bu skatezlerde problem oluşunca satayım daha küçük, claw mod bir mouse alayım diyorum.

Ha elleri küçük birisi almayı düşünürse eğer benim yaşadığım hezimeti o da yaşar ona göre.
Sosyal ağlarda paylaş

Ayrıca; satılmasa bile 1 adet kinzu v2pro siparişi verdim zaten. Sensei kenarda duracak. 1 hafta, 1 ay sonra bile bu satışı biri görürse irtibata geçsin, sensei onu bekliyor olacak.

Sabit ve değişmeyecek tek fiyat : 172.5TL
Edit: Skatezleri istemiyorum derseniz fiyat: 145TL

Keywords: Satılık, steelseries, sensei, mouse, ucuz, paticik, maus, fare, steel, series, ikinci el, skatez,
Sosyal ağlarda paylaş

Hayırlısı canım ya. Satılırsa satılır sorun değil. Fiyat fazla değil bence.(mouse'ın sıfır fiyatına göre). Ki skatezleri almayabilirsiniz yazdım zaten üstte. Tertemiz, hiçbir sorunu yok, gül gibi baktım zaten üstte yazdım bunları. 145TL'e sensei mouse işte daha ne olsun. Düşünen veya ilgilenen varsa 5-10TL pazarlık yaparız. Daha da fazla abartmayın, mezarcılık yapmayın.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...