Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hitman: Blood Money (PC)

-Kobe-

Öne çıkan mesajlar

İnceleme ve Resimler İçin

alıcam bende yarın felan güzel oyunmuş.[signature][hline]Fm ve CmTürk Site Editör
{-Kobe- a.k.a Canonline}
İnnDir.com Editör
-------------------------------------------
Liseli Genç FB
ÖLÜM İLE YAŞAMI AYIRAN İNCE ÇİZGİ
SARİ İLE LACİVERTİ AYIRAMAZ Kİ

KADIKÖYDE SOSİSLER 6'LI PAKETTE SATILIR.
Sosyal ağlarda paylaş

ön incelemeyi inceleme yaptın.[signature][hline]elvyn jimi hendrix - purple haze i anlatırkene...
elvyn says:
mp3 ünü indir manyak bir şarkı bana teşekkür edeceksin oha falan olacaksıon gebereceksin gitarın tellerini koparmaya çalışacaksın duvarlara tırmanacak bilgisayarı camdan ağapğıya attıktan sonra kafanı duvaralara vuracaksın yetmeyecek gazzzzz...
Sosyal ağlarda paylaş

pardon da o zaman ön inceleme linki verilmesin sırf reklam yapıcam diye.[signature][hline]elvyn jimi hendrix - purple haze i anlatırkene...
elvyn says:
mp3 ünü indir manyak bir şarkı bana teşekkür edeceksin oha falan olacaksıon gebereceksin gitarın tellerini koparmaya çalışacaksın duvarlara tırmanacak bilgisayarı camdan ağapğıya attıktan sonra kafanı duvaralara vuracaksın yetmeyecek gazzzzz...
Sosyal ağlarda paylaş

hitman 1 çıktığında ciddiyetinden dolayı bizi fena etkilemişti yani bir katilin ciddiyetsiz olmasını düşünemezsiniz ama diğer serilerde aynı gizemi ve etkiyi göremedik çünkü adamımızın gizemi ve maskesi artık düştü bu yüzden bayağı geliyo bize bu yuzde blood maney dede ilkindeki zevki almamız zor olacak çünkü artık hitmanin öldürdügü insanları taşıyabildiğini ve kıyafetlerini giyebildiğini öğreneli 4 yıl oldu ama hitman bence oyun dünyasında bir klasiktir aksini kabul etmem code name 47 de tüm zamanların en karizma oyun karekteridir. tüm hitman cilere saygı ve sevgilerimle
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 yıl sonra ...
odchu said:
oper said:
ben de ilk defa hitman 2 yi almıştım.. neden sevemedim diyordum. herkes sevmemiş :D

neyse insin de bunu oynayalım..

yapma etme buna bulasma bari; ahaHaaha oncekindeki performansina canli sahit olduk, lutfen :))

kapiya sikisip olmustun di mi? ^^ :p

ahahhaahha evet kapıya sıkışıp ölmüştüm lan
sfdfsd nasıl becerdim bilmiyorum :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...