Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elder Scrolls Online #3

dreagloth

Öne çıkan mesajlar

Bir de oyunda kimseye sesimi duyuramadım burdan sorayım;

Sanırım vet4 ile başlayan bir sorun oldu şöyle ki, 400k xp kala harita bitti. Dedim heralde bişeleri atladım ama bu kadar büyük bir miktar atlamam mümkün değil, ne yaptıysam kapanmadı ben de vet5 haritaya geçtim, yine aynı durum harita bitince devam etti. Yani Daggerfall bölgesinin son haritasi Bangkorai bittiğindee hem 400k küsür eksikti hem de quest ilerlemesi 42/53 gibiydi. Biraz araştırdım sanırım o bölgede ya typo var 43 yerine 53 yazdılar ya da başka bişe.

Neyse sonra düşündüm ki doldurulacak v6-v7-v8-v9 var yani aslında 4 level kalmış (50 olunca v1 olmadı mıydı?) dedimm kalan 5 harita yani Aldmeri bölgesi bana hayda hayda yeter.

Mi?

Özetle V6.5 oldum Aldmerinin ilk haritasını yarıladım.
Sosyal ağlarda paylaş

Kanuni said:

Yetiyor zaten level 10 bolgesinde super bir dungeon var public grindle o 400k 2-3 saatlik is delide item dusuyor dert etme onu.

ben 3 saatte 10 k para yaptım o dedıgın yerde.. chestlerın spawn noktalarını ezberledıkten sonra chestlerı hep sen acıyorsun zaten.. moblarda 2-3 kestıkten sonra 5-6 itemli lootu veriyor. eh cok para degıl at aldım bı tane.
Sosyal ağlarda paylaş

Valla öğleden sonra saat 1 gibi falan geldi galiba sunucu. O saatten beri 300k/sn gibi indiriyorum ama ancak bitti bitecek gibi :) Önce bi 2.5 gb indirdi sanırım. Sonra patchledi ama sonra bi 2 gb daha indirdi yanlış görmediysem.

Hem yeni adventure zone mudur nedir onu indiriyo hem de mevcut bozuklukları gideriyolar tahminimce...
Sosyal ağlarda paylaş

Craglorn'da map ortasında, 3 adet bossumuz mevcut, 2-3 dk respawn timerları var ve şu an da farmlanıyorlar. Veteran lvlım düşük kaldı hüü büü diyen arklar bi ara farmlayı versinler, boss başına 37k exp geliyor. Hadi size kolay gele :)

P.S: Bosslardan exp alabilmek için belli bir yüzde de dmg vermeniz gerekli, exp almıyorum diyorsan, dpsin düşüktür.
Sosyal ağlarda paylaş

Son uptade ve son durum :

VR mobs have 50%-100% more HP/Damage, all except the ones added by Craglorn, those are actually weaker compared to the old lower VR mobs....
- game is freezing up and crashing for a lot of people
- character appearance was changed for some
- a new loading screen bug prevents many from playing
- some get no experience for completed quests
- many things should have been fixed but are not
- templar is getting delays on its most used/one of the most used abilities
- memory leaks
- achievements are gone for 2 of the 3 factions
- new mount bugs
- an entire PvP campaign was deleted
- new UI bug makes it unresponsive
- skill points missing
Sosyal ağlarda paylaş

Çok yanlış anlaşılma var pvp sine bayıldım oyunun . tam benim yaşıma uygun büyücüydüm hoplayım zıplamadan bolca adam olduruyordum .

Tek istedigim sorunları fixlemeleri . Ki ara sıra donup oynayayım. Fakat nedense bundan çok uzaklar. hatta yeni sorun getiriyorlar.
ilgilenmesem sevmesem oyunu neden buraya yazayım ?
Aynı olay şu an star citizende de ceyran ediyor. Eleştiriyorumki daha iyi olmasını istedigim icin .
Çok uzun zamandır bekledigim oyun.
Sosyal ağlarda paylaş

Tempları bilemiyorum sorc oynadığım için, PVP haritasına da bakmadım ama onun dışında yukarıda listelenen mevcut sorunlardan benim gördüğüm kadarıyla ve benim rastladığım sadece achievementların silinmiş olması.

Misal önceki haritalardan tamamladığınız her türlü achievement sıfırlanmış görünüyor. Quest mesela 0/41 yazıyor halbuki tamamlamıştım o haritayı gibi.

Ha bi de sanırım şey de doğru; veteran mobların hp ve dmglarının arttığı. Çünkü bi girdim 2 moba daldım dümdüz ettiler :) Craglorna sadece bi girip çıktım henüz oynamadım orada onu bilemiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Mina said:

Craglorn'da map ortasında, 3 adet bossumuz mevcut, 2-3 dk respawn timerları var ve şu an da farmlanıyorlar. Veteran lvlım düşük kaldı hüü büü diyen arklar bi ara farmlayı versinler, boss başına 37k exp geliyor. Hadi size kolay gele :)

P.S: Bosslardan exp alabilmek için belli bir yüzde de dmg vermeniz gerekli, exp almıyorum diyorsan, dpsin düşüktür.

Belkarth diye bi şehre yolladı beni, ona göre konumu nedir o 3 bossun? Skyshardlara göre veya bişelere göre tarif edebilirsen o kaynaktan biz de yararlanmak isteriz :) Her taraf adam dolu her yerde grind var o belli de 3 bossla temiz temiz tamamlardık eksiklerimizi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...