Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bu numara kimin, cia vs

ahmedinejad

Öne çıkan mesajlar

bir kaç gündür bir bankanın hacze düşmüş borçlularının listesini yapıyorum bi hukuk bürosu için. bnc diye bir şey var, bunumara.com diye bir site. normalde girilmeye çalışıldığında engelli diyor, vpnle de açılmıyor site. bir uygulaması varmış oradan giriliyormuş. baya baya herkesin numaraları kayıtlı orada ben de dahil. ama tam olarak kimlikli değil, adres bazlı kayıt var. yani ismi genel birisinin numaraasının hangisi olduğunu bulamayabiliyorlar.

bu 11880 falan buralarda sadece bulunmasına izin verilen numaralar olmuyor mu? yani istemezsen bu listelerde çıkmayabiliyorsun di mi?

şirketten biraz soruşturdum numaralar telekomdan falan geliyor dediler. eğer böyleyse bu baya baya suç değil mi?

cia'yı da kullanan elemanlar sağolsun baya database vermişler bankalara borçlular hakkında.
Sosyal ağlarda paylaş

ya benim bildiğim bu "kim arıyor" uygulamasından ulaşılıyor. bu uygulamayı yükleyince izinleri de verdiğimiz için rehberi bir servera upload ediyor, ve isimler üzerinden havuz oluşturuyor.

Dolayısıyla hangi numaradan aranırsan aran direkman ismi çıkıyor telefonunda. Ama bu siteyi kullanmıyordur belki bilmiyorum orasını.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...