Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Wildstar #2

dreagloth

Öne çıkan mesajlar

Ellerinde preorder satısı olmasına rağmen tek pvp serverı açmaları hataydı. Açılıştan önce pvp ve pve server poll yaptılar ama millet botlarla oy verdiği için eşit çıktı oranlar. Olan oldu artık ama Fullenmeden yeni server açmamaları bi noktadan sonra iyi olacak. İlerde sağlıklı bir nüfus olucağını umuyorum.
Umarım iki güne düzelir.

Questler başta çok fazla geliyor ama wowDa olduğu gibi hepsini yapmanıza gerek yok. Yolunuzun üzerindekileri yapın, haritanın öbür ucunda tek birtane varsa gitmeseniz olur. Sonra achivement vs için dönebilirsiniz. Questlerin bazıları çok güzel ve eğlenceli. 20Lvl sonrası moblar keyifli olmuş.

Wildstarı geçen seneden beri hazırlık yaptığımız için Hazak dahil en büyük Türk guildiyiz sanırım. Dün akşam 97 member vardı. Henüz girememişler biryana ilginin yüksek olması 40man şevkimizi daha çok arttırıyor.
Oyunda görüşmek üzere

http://www.guildcoexist.com/
Sosyal ağlarda paylaş

oyun çok iyi yani girebilirsen çok iyi...

sancılı olmasının tek nedeni bir tane pvp server'ı ile başlaması.. bütün guildler o serverda açınca oraya yığılma oldu e tabi her gece dünya sıra bekliyorsun saatlerce.. he yığılmayı gördükleri anda 2 nci 3 ncü sunucuları açtılar ama iş işten geçti tabi .. millet guildim orda gitmem demeye başladı..

en baştan 3-4 tane pvp sunucusu açmış olsa bunlar yaşanmayacaktı.. muhtemelen serverın kapasitesini arttıracaklar ama yapmıycaz diyorlar.. insanlar diğer serverlara yönelsin diye.. 1 hafta 10 gün sonra filan server düzelir diye tahmin ediyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...