Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Wildstar #2

dreagloth

Öne çıkan mesajlar

tinu said:

raidlerde olsun 40man pvplerde olsun ekrandaki effectleri kapatabiliyormuyuz çok denemediğim için bakamadım.. yanı bu ekrandakı renk kalabalığından kurtulmak adına neler kapanabiliyor.. bilen var mı? özellikle combat sırasında.

effectler ve telegraphlari kapatabiliyorsun

atıyorum "friendly healing" gösterme diyorsun

veya kendi telegraphlarımı gösterme diyebiliyorsun fln
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

tinu said:

raidlerde olsun 40man pvplerde olsun ekrandaki effectleri kapatabiliyormuyuz çok denemediğim için bakamadım.. yanı bu ekrandakı renk kalabalığından kurtulmak adına neler kapanabiliyor.. bilen var mı? özellikle combat sırasında.

effectler ve telegraphlari kapatabiliyorsun

atıyorum "friendly healing" gösterme diyorsun

veya kendi telegraphlarımı gösterme diyebiliyorsun fln

yani o renk kalabalığı ability effectleri kapanabiliyor.. e iyimiş..
Sosyal ağlarda paylaş

ozellıkle raid sırasında heal effectleri patlamalar filan çok fazla.. benim dışımda diğer playerların bu effectlerini kapatabiliyorsam ekran bayaa rahatlar..

bu arada closed beta kapandı dimi.. yani halen beta oynayabilen var mı? yoksa artık sadece hafta sonlar pre order betalarımı acık
Sosyal ağlarda paylaş

Bazı soruları cevaplayım.

Bu haftada amerika serverında oynayacağız oyunu. Gelen keylerden ise eu olanı girmek gerekiyor. Forumda resmi açıklama yapıldı.

Level cap 25e çıktı

İlk defa girenler launcherın sağ üstündeki ayarlardan us serverını Seçmek zorunda yoksa hata veriyor.

Telegraph efekleri kapanabiliyor, miktarı azaltılabiliyor.

Curse de oyun addonları var, özellikle steer gibi mouse lock yapan addonu tavsiye ederim, sağ tuşa basıp ekranı çevirme zahmetinden kurtarıyor. Tera gibi oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...