Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kimler Ankara'da?

Bone

Öne çıkan mesajlar

ne diyon olm sen. ne buluşması.

yarın Programming Languages finalim var. cumartesi Circuit Theory haftaya, salı Economics, çarşamba Data Communications, haftaya cumartesi File Processing.

finallere yerime girecek birisini bulursanız ben gelirim.[hline]And Ra'd glorifies and praises Him,
and so do the angels because of His Awe.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Absolut, 04 June 2003 12:59 tarihinde demiş ki:
Yav buluşup beraber yaşayalım demiyoruz zaten. En fazla 1-1.5 saat yemek yeriz veya muhabbet ederiz yoksa bende hayatımın geri kalanını sizle geçiremem. :)[hline]Kalplerdeki Kaymak

Asli

baba final zamanı 1,5 saat ne demek biliyonmusun sen? müendis adam 1.5 saatte dünyayı değiştirir. :))

ben 16 hazirana kadar yokum.[hline]And Ra'd glorifies and praises Him,
and so do the angels because of His Awe.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bonecrusher, 08 May 2003 13:43 tarihinde demiş ki:
Kaç kere buluşmak için insanları düzenlemeye çalıştım, ama neredeyse kimse gelmedi.

Ama forumlara bakınca, çok Ankaralı olduğunu görüyorum, yok coolhand cafeymiş yok ODTÜ'ymüş felan filan...

Tamam kimseyi zorlamıycam sinemaya gitmeye. Ama nolur kimler Ankara'da birileri yazsın da mutlu oluyum ben de, sevindirik oluyum...[hline]Hakkımızda devlet etmiş fermanı.
Ferman padişahın kardaş,
Dağlar Bizimdir!

Bütün yaz boyunca ankaradayım.
antalya da oturuyom ama salen ankaralıyım biliyonmu arkları ziyarete felan gidiyom :) ne yapacaksanız sınavdan sonraya ayarlayında güzel bişi olsun bende geliyim :)[hline] wrak wrakkk
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...