Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

HTC All New One (M8)

ShadowFax

Öne çıkan mesajlar

neyini begenmedim :

note 2 kadar olup daha kucuk ekran olmasi ustune altta soft buttonlar..

soft buttonlar

soft buttonlar :)

sense 6 ne ayak onu cozmek icin kastim. hic bir sey bulamadim sense sense diye goze sokulan. blink feed mi ne direk sildim zaten gereksiz geldi bana. onu silincede osuruktan bir android tel olarak kaldi elimde.

galaxy s5 veya iphonelardaki hardware buttonsuz yapamiyorum ben onu anladim.

fotograf cekimi sahsim adina tam bir kepazelik ve rezillik.

1 yasindaki kizimi cekeyim dedim komedi aninda, cocuk zenci gibi cikti arkadan isik geldigi icin, i5 de sorun yok note 2 de sorun yok, arkadasi cekeyim dedim pencere onunde cocuk nurlanmis gibi cikti isigin gucunden sanirim, esimi etkiliyim diye cektigim fotolari boyle 3d yaptim, ufocus yaptim, baska sey yaptim hee bendede var dedi note 2 deki kiytirik bir foto edit programini gosterdi. gece cekeyim dedim i-ih, santiyeyi cekeyim dedim gunesden bir sey gorunmedi...

bir suru ayari var tamam da bilader ben cikarip sak cekip koyacagim kenara... point and shoot olacak..

cozunurlukleride dusuk zaten resimlerin.

ses ekran vs falan iyi tabii onlarda sorun yok.

fotolarini begenmedim soft buttonlari begenmdim bu kadar kabaca :D birde sense ui cok merak ederdim hep onu gordum etkilenmedim ondanda.

ios cok daha basarili user confort olarak hala.
Sosyal ağlarda paylaş

ekran uzerine tusa alismak lazim sanki. klavyede yazi yazmaya calisirken altta tuslar var cok sacma. samsungun kazandigi ve applein yillardir davalarinin surdugu olay ciddi sekilde kullanim kolayligi. s5 ile m8 arasinda boyut olarak fark var ekran s5 de daha buyuk arti tuslar ekranda degil, bu %14-15 kullanilabilir alan farki yaratiyor. arti oradaki o hardware tus o kadar buyuk rahatlik ki bakmadan bile telefonun ustunumu altinimi kavradin biliyorsun falan.

htc ve note 2 arasinda 2-3 senelik bir fark var tamam bende bir cekim yaptim sonucta ayni isikta aralarinda daglar kadar fark goremedim o yuzden note 2 daha iyi diyorum yani burada note 2 bence ayni isikta daha iyi cekti cunku kriterim kizimin o isikta yuzunun gorunmesiydi. m8 de goremedim note 2 de gordum.baska kosullarda m8 cok daha iyi cekecektir muhtemelen. sonucta 2-3 sene yeni telefon.
Sosyal ağlarda paylaş

samsung s5 le degistiriyorum neyse ki. o kadar laf ettiydim plastik bok pusur diye, sirf o hardware tus yuzunden birde atil duracagina kullanabilitesi olan bir android tel dursun kenarda.

gene seksen saat ugrasirim custom romlarla.

lg g3 ilede degistirebilirim ama o ekran fazla overkill birde hardware button arkada arti home tusu degil power on off gorevi goruyor. eger o tus home tusu gibi kullaniliyorsa bilen beri gelsin.
Sosyal ağlarda paylaş

Sanal tuşların ekranı küçülttüğünü söylemişsin ama videolarda , oyunlarda ve browserda o sanal tuşlar yok oluyor yerine 3 tane saydam nokta kalıyor.Eğer home ekranında tam ekran göremiyorum diyorsan ona çözüm yok ama geri kalan bütün işlerde 5 inc ekranın hepsini kullanıyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

immersive mode her yerde calismiyor malesef. ornegin browserda immersive mode (alttaki buttonlarin kaybolup full screene gecmesi) calisiyor anca blink feed denen yerde yok olmuyor falan.

dedigim gibi alisilmasi gereken bir sey. bende alismisim hardware buttona ios dan note serilerinden don durmuyor ustumde :D

ama http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2718913 soyle app var ornegin komple kapatiyor soft keysleri sadece altta minicik ince bir kirmizi cizgi kaliyor sifirdan cekiyorsun yukari elde ediyorsun soft tuslari tekrar falan. kurdum basarili tavsiye ederim ornegin ama gene beklenti ve aliskanlik isi.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
ne cihaz yapmış adamlar yine ya. m7'yi sattıydım. Gunmetal Gray bi tane M8 aldım.

imba bi şey olmuş. M7 zaten hızlıydı. Bu daha bi hızlı geldi sanki. 0 lag, 0 crash. aynı FW. Motion Gesture'lar da baya bir kolaylıyor telefonu.

Tamamen metal olmuş cihaz. bi Ekran camı ve IR blaster metal değil.

FW sürümü 2.24.401.5. Tüm avrupayla aynı FW'yi alıyoruz. Bu da EU ile aynı anda OTA alacağız demek oluyor. Eskiden 2-3 hafta release beklerdik.

Güzel bi kulaklık + bumper geliyor yanında. Şarj cihazı aynı.

Dot View almadım. Bi ara gaza gelirsem siyah bi tane patlatırım.

da niye micro sd slotu koyarsınız şu cihaza ya? internal 32 olsun yine. ne gerek var sd'ye falan.
Sosyal ağlarda paylaş

ben kullanirken gelmisti aletin yaninda.

acikcasi o alete kilif olmuyor ben pek tutmamistim. guzel hos bir goruntu veriyor dot olarak ama ben 10-20 dakika sonra cok kullanissiz buldum ve attim kutusuna geri. birde note serisinden de pek sevmezdim zaten oyle kitap kapagi gibi kiliflari.

edit : ha birde tam net kapanmiyordu benimkisi. hani soyle miknatisli yapsalar anlarimda kenarda rahatsiz edici bir aciklik vardi (dot olan kapak tam sifir kapanmiyordu yani).
Sosyal ağlarda paylaş

OTA SS'i:

http://d.ibtimes.co.uk/en/full/1403664/htc-one-m8-gets-android-4-4-4-kitkat-build-3-28-401-6-eye-experience-europe.jpg

HTC Eye olmasa da olurmuş.

Mike1986 OTA'yi incelemiş.

http://android-revolution-hd.blogspot.com.tr/2014/10/htc-one-m8-3284016-new-firmware-details.html

bir sürü değişiklikten söz ediliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...