Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

HTC All New One (M8)

ShadowFax

Öne çıkan mesajlar

s7nin avantajı curve ekran, batarya ve suya dayanıklılık. Onun dışında hız olsun, ui olsun, sağlamlık olsun htc10 önde.
şu ön yüzü hiç tatmin etmedi htc'nin yoksa iyi telefon.
işin parasına bakmadan karar vereceksen yine go go iphone7
tasarım olarak da iphone 7

htc biraz daha güzel bi telefon yapsaymış, direk alınırmış da.. önden bi çirkin ya, klasik samsunga benzior.
şu orta tuşa hTC yazaymış bari
Sosyal ağlarda paylaş

http://cdn01.androidauthority.net/wp-content/uploads/2016/06/HTC-10-RED-JP-2.jpg

would bang

htc pazar payının düşüklüğünden benim işime gelmemeye başladı. işimle ilgili kontrollerde sürekli başka telefonlar kullanmak zorunda kalıyorum. main stream cihazlardan farklılık gösteriyor çözünürlük, browser, os davranışları falan.

htcden sıkılmış olmamın yanında tuzu biberi oluyor.

2.5k a yoksa her türlü akar, olması gereken smart phone fiyatı işte.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
Tam 1 senedir LG G4 kullanıyorum. Pil 7 8 ayda öldü. Şu an günde 3 kere şarja takıyorum. İnatla da değiştirmedim. Servisi ile ilgili de LG'nin sorun yaşayan tanıdıklarım var, çok geç geri dönüş yapıyorlarmış. Benim öyle bir tecrübem olmadı ki servise işim düşmedi. LG'yi iyi düşün derim..
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 2 ay sonra ...
Son 2-3 haftadır, konuştuğum kişinin sesini çok iyi duymama rağmen sesim karşı tarafa gitmiyor, bazen kesik kesik gidiyor. Sanırım mikrofon da bir problem var, Ankara da gün içinde hızlıca elden yaptırabileceğim güvenli bi yer var mı? Bilen var mı lütfen yardım :(
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...