Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

HTC All New One (M8)

ShadowFax

Öne çıkan mesajlar

WaNTeD said:

ya ekranın kenarlarında sararma olmuştu servise göndericektim ptesi yollarım dedim bugun kırıldı sdfkg bi mail atayım htc ye belki m9 yollarlar beleş, beşiktaşta bi yer 400 diyor orjinal ekranlar 300tl civarı

Geçmiş olsun üzücü, benim de HTC ONE M8 ekranı kırıldı, 2 yıl garantili KVK'ya verdim ekran 390 TL'ye değişti. Durum şu ki: HTC ONE M8/M9'un montajı çok zor, lakin KVK'da doğru dürüst yapamadı. Teslim aldıktan 2 gün sonra ekran sol üst taraftan yerinden kalkma yaptı. Tekrar geri verdim, yine teslim aldıktan 2 gün sonra ekran yerinden çıktı :( Her yere şikayet ettim (HTC Türkiye, sikayetvar.com vs..) rapor hazırladık falan diyorlar, tekrar KVK'ya verin diyorlar, bakalım verecem müsait zamanda
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Çok zamandır Spigen Slim Armor'u arıyordum. Hepsiburada'da 59TL'ye satıyorlardı fakat stok yoktu.

spigen.com.tr'de de 29 TL ve stok yoktu.

Şimdi stok'a girmiş. Baya uygun fiyatı. Resmi satış şeysi sanırım. Sahte de çıkmaz diye düşünüyorum.

http://www.spigen.com.tr/Spigen-HTC-M8-Kilif-Slim-Armor-Gun-Metal,PR-1389.html
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
ShadowFax said:

Çok zamandır Spigen Slim Armor'u arıyordum. Hepsiburada'da 59TL'ye satıyorlardı fakat stok yoktu.

spigen.com.tr'de de 29 TL ve stok yoktu.

Şimdi stok'a girmiş. Baya uygun fiyatı. Resmi satış şeysi sanırım. Sahte de çıkmaz diye düşünüyorum.

http://www.spigen.com.tr/Spigen-HTC-M8-Kilif-Slim-Armor-Gun-Metal,PR-1389.html

Aldım kendi sitesinden oldukça memnunum
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
mortheria said:

Sol kulaklıktan ses gelmiyor cebe ata ata gezdiğimden kulaklığı , garantiye verebilir miyim sadece kulaklık için?
Orjinal kulaklık leş gibi. http://www.dr.com.tr/Elektronik/Sennheiser-MM-30i-Mikrofonlu-Kulakici-iPhone-Kulakligi-Beyaz-22504//Ev-Elektronigi/Kulakliklar/Kulakici-Kulakliklar/urunno=0000000591532

Şunu kullanıyorum gayet başarılı.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Darestan said:

BalisticGel said:

Neden? M8den M9+ya geçiş çok büyük bir değişiklik yada artı kazandırmaz kanımca. Lg yada Samsung kullanıyor olsaydın düşünme derdim de. IPhone için bir şey diyemicem.

m8 ekran kırık ve kasasını bok gibi kullandım, kasa değişimi yapılıyor mu acaba

Kasanda ne oldu? Hiç beyaz lekeler oluştu mu? Oluştuysa garanti kapsamında değiştiriyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
0 telefon problemli geldi sdfsd. ilk başta sürekli reset atıyordu kendine, update yapayım dedim updatei yüklerken sorun çıktı, kırmızı ünlem falan çıktı. cache temizleme yaptım yemedi, sonra factory reset yaptım onda da sıçtı, şimdi telefon açılıyor ve beyaz ekran üstüne sadece htc yazısı çıkıyor. işin garip kısmı ekranı kapatıp açtığımda lockscreen ve gözüküyor ve unlock yaptığımda yine htc yazısı. power tuşuna basılı tutunca power off, airplane mode falan zımbırtıları çıkıyor.

Çözüm önerisi olan var mı?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...