Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

HTC All New One (M8)

ShadowFax

Öne çıkan mesajlar

http://i.imgur.com/OsuP6nN.png

25'inde açıklayacaklar. Evleaks press image'ını sızdırmış. İsmi de HTC All New One olacakmış. Silver, Grey ve Gold renkleriyle çıkıyomuş. 2 kamera var olup, 3d'yi hedef almıyormuş.

beklenen Spec;

Name: HTC All New One(HTC M8)
Screen: 5" FullHD 1080p covered by Gorilla Glass 3
Battery: 2900mAh
Camera: 6MP or 8MP with UltraPixel™ technology and double lens
SoC: Qualcomm® Snapdragon™ 805
RAM: 2GB LPDDR3
Buttons: no capacitive buttons
SIM: micro-SIM
Front camera: 2.1MP
NFC: yes

Tabi isim, spec, görsel doğru çıkmayabilir.

kaynak;
gsmarena, evleaks, Arhdblog.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
Millet iyi çamur attı ama 4 UP dışında bir eksiği ya da alınmayacak bir tarafı yok bana kalırsa. Güzel olan gövde daha da iyi olmuş. Batarya (2600) biraz daha fazla olabilirdi ama sonuçlar kötü görünmüyor yine de. Butonların ekranda olmasını eskiden ben de sevmezdim ama dışarıda iken diğer tuşlara ulaşmak bir nebze daha sıkıntılı oluyor.

Yazılım tarafında bir problemleri yoktu zaten.

Piyasaya 2300'den gireceğini düşünüyorum. F/P için yine de Z2 daha çok tercih edilir. Ben etmem, o ayrı.
Sosyal ağlarda paylaş

Tasarım falan güzelde ben şunu anlıyamıyorum z2 ninde m8 inde cpu su gpusu aynı.z2 nin ekran 5.2 inc m8 in 5 inc birisinde 3600 mAh pil var birinde 2600. Ama boyut olarak baktığımızda z2 yle m8 arasında çok az bir boyut farkı var aksine z2nin inceliği 8mm kadar m8 9.2mm. Ağırlık olarak baktığımızda aralarında çok az bir fark var. m8 deki bu büyüklük ve kalınlık neyden dolayı geliyor?

Not: Bu arada şu anki telefonum htc one fanboyluk gibi gözükmesin.Tasarım olsun özellik olsun geçen senenin en iyi telefonu bence.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...