Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Evde akrep sorunsali - Beyoglu

Drall

Öne çıkan mesajlar

Wolas said:

Churel said:

Bana da olmuştu ya 3. kattaydı ev hem de. Rekor kırarak, 18 saat içinde Kadıköy rıhtım dan Koşuyolu’na taşınmıştım. Kaç abi direk go go go…

Caps :(

bu akrep değil yani o sülaleye benziyor olabilir ama değil inşaat böceği derler buna yeni inşaat oldumu bunlar türer bu yüzden bu adı vermişlerdir panik yapacak bişi yok gebertmez sokarsa ha tipten kaybediyor hayvan evet huylanıyorsanız ilaçlatın evi.

ve evet kayışdağı kadıköy 45dk bağdat caddesi 30dk
taksim-kayışdağı 1.5saat

Nasıl akrep değil ya, bildiğin akrep şu fotoğraftaki işte.
Sosyal ağlarda paylaş

neutrino said:

Wolas said:

Churel said:

Bana da olmuştu ya 3. kattaydı ev hem de. Rekor kırarak, 18 saat içinde Kadıköy rıhtım dan Koşuyolu’na taşınmıştım. Kaç abi direk go go go…

bu akrep değil yani o sülaleye benziyor olabilir ama değil inşaat böceği derler buna yeni inşaat oldumu bunlar türer bu yüzden bu adı vermişlerdir panik yapacak bişi yok gebertmez sokarsa ha tipten kaybediyor hayvan evet huylanıyorsanız ilaçlatın evi.

ve evet kayışdağı kadıköy 45dk bağdat caddesi 30dk
taksim-kayışdağı 1.5saat

Nasıl akrep değil ya, bildiğin akrep şu fotoğraftaki işte.

bu nası akrep diil lan. yuh :D

inşaat böceği diye de bakındım hiç öle bir şey çıkmadı mesela :D
Sosyal ağlarda paylaş

Churel said:

2 sene önce bunun gibi bi şey mecidiyeköydeki evde çıkmıştı oturduğum. baktım kedim top gibi oynuyo bi oraya savuruyo bi buraya. ev 2. kattaydı arkasında pek güneş görmeyen bi bahçe vardı. ordan tırmandı muhtemelen.

3-4 sene önce arkadaşın çapadaki evinde çıktı. ev 5. katta. ilaçlattılar falan bi daha göstermedi kendini.
Sosyal ağlarda paylaş

Senin yine kedi bulmuş. Benim kardeşim var, küçük 12 yaşında (kendisi 18 yaş küçüktür benden :) ) baktım top gibi oynuyo bunla.

Bu arada akrep bu ya, değil diyenler olmuş. Onun öyle ezik durduğuna bakmayın, tuvalet fırçasını 7-8 kere kafasına yemiş hali bu foto yoksa kuyruk falan dim dik fena bişeydi :)

İstanbul'da var bi sıkıntı deniz kenarına yakın yerlerde, akrep hamam böceği vs... uff hiç çekemem direk kaçarım heuehe
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...