Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

website tasarımı:)

Chemical

Öne çıkan mesajlar

http://c.1asphost.com/chemical/

yorum isterem güzelmi
çizimler Since 1988 tarafından yapıldı
ben derledim editldim[signature][hline]MAY EXPLODE IF DAMAGED OR DISPOSED OF IN FIRE.
DO NOT SHORT-CIRCUIT.
KEEP UNDER -30°C
Kedimin resimlerine gider
Rüya
Cem_Jedi, 20 Aralık 2004 19:03 tarihinde demiş ki:
beni kızdırmayın siteyi hackletirim
Sosyal ağlarda paylaş

bitincede boş olcak cunku tasarim boş sayfa degil nasil soylesem sayfayi dahada bi doldurmak lazim katalog tasarimi degilki bu bi header bide left bar la bitmiyor

ortayada diger cizim sekilleri gibi bi cerceve oturtsan guzel olabilir etrafi karalama olcak digerleri gibi bi pencere daha mesela birde marginleri 0 yap[signature][hline]Kendercik içmiş içmiş ve demişki: diş fırçasıyla kendimi yaraladım ya...

AAL'05 - Alkolik Ayyaşlar Loncası "2005

yesil ejderha...[/i]
Sosyal ağlarda paylaş

menğ fena değil.
ancak mouse'u geri çektiğimizde tüm menüde dalgalanma oluyor. bu efekte gerek yok.
bir kutucuğun üstüne geldiğimizde efekt olsun da, çektiğimizde tüm sütunu efektlendirmesin.

Bir de menüye farklı renk verirsen çok güzel durucak gibi.
örneğin butonların arkasında kalan alana gazete kağıdı gibi bir arkaplan koyabilirsin. buton rengi de sarı olabilir mesela hoş durur gibime geliyor.

Bir de bir butona bastığımızda menü kayboluyor başka bi sayfa açılıyor. bu sitedeki akıcılığı kaybediyor. Her sayfada menü ayarlıyabilirsiniz, ya da tek bir menü altında sadece sayfanın ortası değişebilir felan.

kolay gelsin.[signature][hline]Beş Hececiler
Sosyal ağlarda paylaş

Hah bonecrusher şimdi
Menüyü renklendirmeyi dünüyorum fakat biraz zor o

Menüyü etkilemiyorki efekler? sadece butonun etrafını etkiliyor
ss alsana hani browser o ie ve firefox denedim ben

Menünün kaybolması daha sadece ilk sayfayı bitirmem olabilirmi:D

O diilde paintball silahını taşımazda

Barutla çalışan bi paintball silahı ile kamera über olur:D eheh[signature][hline]MAY EXPLODE IF DAMAGED OR DISPOSED OF IN FIRE.
DO NOT SHORT-CIRCUIT.
KEEP UNDER -30°C
Rüya

[Bu mesaj Chemical tarafından 28 Aralık 2004 13:28 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Lütfen bunları deneyin:

Yenile düğmesini tıklatın veya daha sonra yeniden deneyin.

Sayfanın adresini Adres çubuğuna girdinizse doğru yazdığınızdan emin olun.

Bağlantı ayarlarınızı doğrulamak için Araçlar menüsünü sonra da Internet Seçenekleri'ni tıklatın. Bağlantılar sekmesinde Ayarlar'ı tıklatın. Buradaki ayarlar, yerel ağınızın (LAN) yöneticisi ya da Internet servis sağlayıcınız (ISS) tarafından yapılanlar ile eşleşmelidir.
Ağ Yönetici'niz etkinleştirdiyse Microsoft Windows ağınızı inceleyip ağ bağlantı ayarlarınızı otomatik olarak bulabilir.
Windows'un bu ayarları arayıp bulmasını istiyorsanız,
Ağ Ayarlarını Bul'u tıklatın
Bazı siteler 128-bitlik bağlantı güvenliğini zorunlu tutmaktadır. Yüklü güvenlik güç derecenizi belirlemek için önce Yardım menüsünü sonra da Internet Explorer Hakkında'yı tıklatın.
Güvenli bir siteye erişmeye çalışıyorsanız Güvenlik ayarlarınızın bunu desteklediğinden emin olun. Araçlar menüsünü sonra da Internet Seçenekleri'ni tıklatın. Gelişmiş sekmesinde güvenlik kısmına kayın ve SSL 2.0, SSL 3.0, TLS 1.0, PCT 1.0'a ilişkin ayarları değiştirin.
Başka bir bağlantıyı denemek için Geri düğmesini tıklatın.

Sunucu ya da DNS Bulunamadı Hatası
Internet Explorer
[signature][hline]Kimler önüne geçebilir zamanın akışının cümlelerimin noktalarına kaç zamanda ulaşırım iskeletler diyarında bir et parçasıyım..
                 «³¹®¤R_e¤³_X¤³¹x¯²-»
Sosyal ağlarda paylaş

arka plan çok boş geldi bana bi de herşey çok büyük göz yoruyo dicem ekranı bile yordu aşağı çekerken sayfayı :) yoksa düşünce güzel kara kalem, ama biraz fazla battı göze daha minimal ve oturaklı olabilir, kolay gelsin :)[signature][hline]life is unfair, kill yourself or get over it.
Sosyal ağlarda paylaş

Meket uçakların tük Taşıması onu zorla kaldırması oluyor
yani nekadar yük koyarsan okadar zorlanıyor
hiç koymamak iyi
ama ha koyacam dersen 100gram falan çok rahat alır da dengesini sağlamak için arkasına da 100 gram koyuyorsun[signature][hline]MAY EXPLODE IF DAMAGED OR DISPOSED OF IN FIRE.
DO NOT SHORT-CIRCUIT.
KEEP UNDER -30°C
Rüya
Sosyal ağlarda paylaş

said:
rexx, 28 Aralık 2004 16:38 tarihinde demiş ki:
Lütfen bunları deneyin:

Yenile düğmesini tıklatın veya daha sonra yeniden deneyin.

Sayfanın adresini Adres çubuğuna girdinizse doğru yazdığınızdan emin olun.

Bağlantı ayarlarınızı doğrulamak için Araçlar menüsünü sonra da Internet Seçenekleri'ni tıklatın. Bağlantılar sekmesinde Ayarlar'ı tıklatın. Buradaki ayarlar, yerel ağınızın (LAN) yöneticisi ya da Internet servis sağlayıcınız (ISS) tarafından yapılanlar ile eşleşmelidir.
Ağ Yönetici'niz etkinleştirdiyse Microsoft Windows ağınızı inceleyip ağ bağlantı ayarlarınızı otomatik olarak bulabilir.
Windows'un bu ayarları arayıp bulmasını istiyorsanız,
Ağ Ayarlarını Bul'u tıklatın
Bazı siteler 128-bitlik bağlantı güvenliğini zorunlu tutmaktadır. Yüklü güvenlik güç derecenizi belirlemek için önce Yardım menüsünü sonra da Internet Explorer Hakkında'yı tıklatın.
Güvenli bir siteye erişmeye çalışıyorsanız Güvenlik ayarlarınızın bunu desteklediğinden emin olun. Araçlar menüsünü sonra da Internet Seçenekleri'ni tıklatın. Gelişmiş sekmesinde güvenlik kısmına kayın ve SSL 2.0, SSL 3.0, TLS 1.0, PCT 1.0'a ilişkin ayarları değiştirin.
Başka bir bağlantıyı denemek için Geri düğmesini tıklatın.

Sunucu ya da DNS Bulunamadı Hatası
Internet Explorer
sana özgü bu[signature][hline]MAY EXPLODE IF DAMAGED OR DISPOSED OF IN FIRE.
DO NOT SHORT-CIRCUIT.
KEEP UNDER -30°C
Rüya
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...