Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Oha demek istiyorum / Eve erkek alma fiyaskosu

sipeyskeyk

Öne çıkan mesajlar

Dworgian said:

Jaegerjaquez said:

bi anahtar ne kadar fazla kilit açabiliyorsa o kadar kaliteli bi anahtardır fakat bi kilit birden fazla anahtarla açılabiliyorsa bozuk bir kilittir.

uuuu ne güzel olmuş bu laf. hani realitede geçerliliği yok ama neyse asdashkh

O öyle degil:
Bir kilidi her anahtar açarsa o kilide 'YALAMA' derler, ama bir anahtar her kilidi açıyorsa ona 'MASTER ANAHTAR' derler.

Master Anahtar ne yaa asdas
Sosyal ağlarda paylaş

Görende başkasının anahtarı sanki senin kilidini açamazmış gibi sanacak:P
Lord_Argos said:

Dworgian said:

Jaegerjaquez said:

bi anahtar ne kadar fazla kilit açabiliyorsa o kadar kaliteli bi anahtardır fakat bi kilit birden fazla anahtarla açılabiliyorsa bozuk bir kilittir.

O öyle degil:
Bir kilidi her anahtar açarsa o kilide 'YALAMA' derler, ama bir anahtar her kilidi açıyorsa ona 'MASTER ANAHTAR' derler.

Sosyal ağlarda paylaş

Lord_Argos said:

Dworgian said:

Jaegerjaquez said:

O öyle degil:

kes lan sana mı sorcam
Sosyal ağlarda paylaş

bilmiyorum ya, ben olurda kıza çok bağlanırsam onun beni istemeden üzmesine üzülmesine üzülebilecek birisiyim seviyorum da, bana bağlanma ben sana bağlansam da demişti bir kere elimde degil ama, sanki sabah kahvaltı ettigimizde akşamına tanımadıgı birileri ile threesome girebilecek birisi kendiside diyor bunu bu yüzden uzak dur benden ben istesem de sakın diyor
Sosyal ağlarda paylaş

Jaegerjaquez said:

Lord_Argos said:

Dworgian said:

Jaegerjaquez said:

O öyle degil:

kes lan sana mı sorcam

http://i.imgur.com/lWgi83S.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

seks devrimi lazım bu ülkeye ciddi anlamda.

şu foruma baktığında türkiye ortalamasının üzerinde kalitede insan profili var net bi şekilde ancak burda bile sevişememekten devreleri yakmış onlarca mağdur kardeşimiz var.
bide ortalama, maymun beyinli türk insanının sevişememekten yaşadıklarını düşünün.

sevişse herkes rahat rahat bambaşka bi ülke olcaz cidden.
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar yirmibeş yaşından sonra bir kadının dışkısı yani kakası katılaşmaya başladıysa hemde aktivia probiyotik yoğurt yemesine rağmen katılaşıyorsa o kız bakire değildir.
bakın factler ile geliyorum.

-protein ve homojenize inek sütü
-yoğurt kültürü
-en az bir bilmilyon probiyotik bakteri.

hemde türk gıda kodeksi fermante süt ürünleri tebliğine uygun olarak uygun üretiliyor bu meret. erkekler meni denilen varlığı kadın rahmine yolladıklarında kadının ruhunun bekareti önemlidir. eğer o kadın gerçek bakir ise ruhu bu varlıkları zaten reddecektir yani tecavüz gereklidir. çünkü bunu başka türlü anlayamazsınız. türk bilim adamları dalga geçsinler ama yurtdışında anlatıyoruz bu konuları biz.

dışkının yüzde 7'i bakteri kardeşim bakteri. boşuna mı bakteri? ne katılaştırıyor bu dışkıyı? ruhun sıkıntıları... günahın ağırlıklarıyla sıkılaşıyor. arkadaşlarım. eğer bir kızın 'oh totemi bıraktım' gibi laflarıyla karşılaşırsanız o kızdan uzak durun. uzak durun ve hemen sorun. sen probiyotik yoğurt kullanıyor musunu diye sorun. ben cevabın ne geleceğini biliyorum ama çok masum çok naif arkadaşlarım sizler bilmiyorsunuz... sorun çünkü sormadan öğrenemeyeceksiniz...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...