Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Poster nereden alınır?

deadwoll

Öne çıkan mesajlar

deadwoll said:

Allposter.com'u gördüm de ekşide scam cak cuk diyen olmuş, 1 ayda siparişim gelmedi diyen olmuş falan. Yemedi.

http://www.allposters.com.tr/gallery.asp?CID=110C7E13971B4620B7EF93BA8966B90D&apnum=2705499&IID=A95817D57D4540E98F5A7590F2F6CD14&startat=/getPoster.asp&PODConfigID=0&zpid=2705499

Şu çok hoşuma gitti yoksa. Aslında bu tarz metal zımbırtılar da alabilirim ama çok para arkadaş.

abi ben tişört + poster aldım. 10 günde geldi. kargo ücreti ile sıkıntın olmasa go yani.
Sosyal ağlarda paylaş

arcane said:

Panpalar 70x102 cm cerceve lazim nerden alak ikea mi? Ucuz ve ince olsun istiom dandik plastik falan olur yani np.

Standardı bu arada 70x100

Çerçevecide yaptırırsan pahalıya gelir. En güzeli hazır çerçeve o da İkea'da var. Ancak yurt dışı sitesinde. Türkiyeye henüz getirtmemişler sanırım talep olmadığı için, mail atıp istemek lazım.

Türkiye'de olan 50x70 ve düşük boyutları.

deadwoll said:

Kendime çalışma odası düzenliyorum da, mobilyaların falan siparişini verdim, duvarlara da poster ayarlıyım diyorum oda biraz renklensin diye ama güvenebileceğim, çeşidi bol bir site bulamadım.

Aslında Rıdvan'ın kanvasları süper, yaptırdım daha önce ama ben 4-5 tane alayım 60 70 lirayı geçmeyeyim kafasındayım şu anda.

Poster istiyorsan en güzeli kendin gidip bastırmak. Kağıdına kadar seçip en olmadı Canvas, Fotoblock ya da Poster yapıp çerçeveletmek.
Sosyal ağlarda paylaş

kermit said:

arcane said:

Panpalar 70x102 cm cerceve lazim nerden alak ikea mi? Ucuz ve ince olsun istiom dandik plastik falan olur yani np.

abi git bi camcıya istediğin renk istediğin ölçüde 2 dkda keser sana. ikea falan kasma bence hiç

cam istemiyom abi dandik olsun plastik falan. 15 liraya çıkayım sdf.
Sosyal ağlarda paylaş

• 7 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...