Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bu guildmaster nerede

Llama

Öne çıkan mesajlar

Pyro said:

Bir gecede guildi ele geçirdim, 2-3 güne de kaleyi halledeceğim. Bu arada eve zaten friend edebiliyorum ben seko, senin derdin str box ben biliyorum ama kaleyi baştan kurmadan o iş yalan. Öyle birşey yapsak guild gider zaten, o yüzden gg.

abi gm mi oldun. oo eski kadim dostum alsana kuzenle bizi
Sosyal ağlarda paylaş

Beyler bu arada moriartye dikkat ailesinin mensupları yew dante(moriarty) de kubat damage diye troll guild kurdu diye banka köşelerinde konuşuyor. Mori sizi nasıl anlatıyor artık bilmem. Danteleri bilirsin diye birde konuştuğu adama poz kesiyordu, mason loncası gibi takılıyorlar mori kendini rotşilt ilan etmiş.
Sosyal ağlarda paylaş

paparnoz said:

Beyler bu arada moriartye dikkat ailesinin mensupları yew dante(moriarty) de kubat damage diye troll guild kurdu diye banka köşelerinde konuşuyor. Mori sizi nasıl anlatıyor artık bilmem. Danteleri bilirsin diye birde konuştuğu adama poz kesiyordu, mason loncası gibi takılıyorlar mori kendini rotşilt ilan etmiş.

baştan sona ben öyle bir şey demedim hiç bi zaman sen kimsin bilmiyorum ama. neyse zaten demeyeceğimi bilen bilir. aile üyeleri dediğinizde Pyro biri. Zaten sizin guildmaster.
Sosyal ağlarda paylaş

moriarty said:

Dworgian said:

o muhabbeti görsem veririm ben ağzının payını. troll guild kısmı ok de moriarty kurdu diyenin alnını karışlarım bir güzel.

ya dworg sence ben öyle bişi der miyim abi

Senin demeyeceğini biliyorum abi ama aile üyelerin diyorsa bunu, (ki yazılan onların "yew dante de troll guild kurdu" dediği durumu.) ya sen ver ağızlarının payını ya da bırak biz dalga geçelim gördüğümüz yerde :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...