Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Papa Roach

trapt

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar bu grup o kadar popüler değil ama aradan yıllar geçse bile hala dinlemekten sıkılmadığım harika bir grup..herne kadar biraz rap olsada..Sevdiğim her şarkının bende bi anısı vardır genelde...bunun yeri bende çok ayrı..yeni albümünü dinlemedim fakat iyi olduğuna eminim...Yorumlarınızı aliim dedim[signature][hline]I thought it would be nice to lie down and close my eyes
It never occurred to me that I am already asleep
Sosyal ağlarda paylaş

Blood Brothers güzel bence ama albüm olarak Infest den başka bence iyi albümleri yok[signature][hline]Msn ¦ Mail ¦ Icq
"Dün gece Habertürk'de bir programa çıktık, program uzadı da uzadı, böyle seks filmi gibi saat 2 ye kadar falan..." => Erman Toroğlu

[Bu mesaj screamer tarafından 24 Aralık 2004 22:08 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

adamların tek iyi albumu infest ve herkes infestin tamamen iron maiden'dan calıntı oldugunu soyluyor hatta mettalica bile boyle bisey soylemiş roportajında bunlarda biz hayatımızda maiden dinlmedik demiş bence hiç inandırıcı diil herkes bikac sarkısını dinlemiştir o işin içindeyse

:rock: kolpacı muzik muzik diildir :rock:[signature][hline][ quote ]ya arkadaş anlatmıştı bide aklıma geldi

gene bir minibüs şöför ve hafif cıngar çıkaran tipten bir kadın

-oğlum para üstünü yanlış yollamışn
-fazlaysa geri ver teyze
-ne teyzesi be adama bak! istemiorum paranı maranı hem eksik para ver hem teyzede pek saygısız bu gençler
-abla sus allahını seversen akşam akşam
-cevap verme be
(şöför hızlanır sinirli haliyle)
-çocuğum yavaş gitsene (aynı kadın)
-niye?
-öldürceksin olm hepimizi niye si mi var
-sanki ölünce arkandan ağlayan olcak

:) bütün minibüs iptal tabi [ /quote ]
Sosyal ağlarda paylaş

Infest albumleri iyidir, onun yaninda lovehatetragedy'deki bazi sarkilari da iyidir, son albumlerinden Getting Away With Murder harici bir sey dinleyemedim henuz.

Ancak su da var ki sinirliyiz biz, yirtalim kendimizi anlayisi da mevcut grup elemanlarinda oldukca.[signature][hline]Young enough to feel an earthquake, too cool to even care.
Sosyal ağlarda paylaş

eksi sozlukte biri bişi yazmısıt cok hosuma gitmişti

sozlerinde o kız neden beni sevmiyo dunya hiç adil degil gibi şeyler soyluyolar birini onlara afrikada ac kalan insanlardan bahstemesi lazım (evet caldım nihahahaha:hrr:)[signature][hline]iyilerin :) dostu lay laya laa
kotulerin :hrr: düşmanı nihahaha
Sosyal ağlarda paylaş

bence o kadar da iyi değiller..
bir kaç şarkıları var ki onlar da zaten grubun adını bile duymamış kişilerin de duyduğunda tanıdık gelecek şarkıları( infest,last resort gibin..)

Bunların dışında yani bir kaç parçalarının pek de bir şeye sahip olmayan bir grup..[signature][hline]herkes,
düşlerinin büyüklüğü kadar özgürdür.(chE)
Üstüne Şehir Örten Şehir
www.heavymetaltr.com/forum
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
bir müddet gaza gelip dinlenecek ve sonra sıkılmanıza yol açacak tarzda bir grup
last resort un müziği cok hosuma gidiyordu da baya dinledim baydım
hatta telefonumda o yüklü sabah alarm olarak o calıyo
Cut mylife in.. dedigi an uyanmış oluyorum ehe zıplayaraktan :)

ama sankim lise yıllarında yazılmış sözler içeren şarkılar
ve klipleride fix[signature][hline]regrubmah retsamdnarG
*
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...