Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Performans yemeği tavsiyesi

chrome

Öne çıkan mesajlar

şu an visual basic öğreniyorum abi esas olarak.
bir de eclipse e bakıyorum.
bir de işte inşaat projeleri yapıyoruz.
bi yazılım yapmaya çalışıyorum şimdi becerebilirsem 250 liraya satacağım tanesini. ama visual basic kolay dediler. hiç öyle değilmiş. şimdi de kentsel dönüşüm projesi yetiştirmeye çalışıyorum yarına. hafta sonu olmasına rağmen illa istediler.
Sosyal ağlarda paylaş

yaz;

karbonhidrat abancaksın. spagetti bolonez iyi gider. fiziksel enerjini böyle al. bi de fıstık ezmesi tavsiye ederim. muzla yiyebilirsin. yemeğin yanına kola iç, kafein kafendir.

masabaşı iş yaptığın için beyne yakıt lazım. şeker alman lazım ara ara. kuru incir, üzüm ye. kuru yemiş ye.

tüm bunlara ek olarak supradyn + kahve yuvarla.
Sosyal ağlarda paylaş

chrome said:

şu an visual basic öğreniyorum abi esas olarak.
bir de eclipse e bakıyorum.
bir de işte inşaat projeleri yapıyoruz.
bi yazılım yapmaya çalışıyorum şimdi becerebilirsem 250 liraya satacağım tanesini. ama visual basic kolay dediler. hiç öyle değilmiş. şimdi de kentsel dönüşüm projesi yetiştirmeye çalışıyorum yarına. hafta sonu olmasına rağmen illa istediler.

visual basic ev hanımları da kod yazsın diye çıkmış birşey. salla onu. go go c#
Sosyal ağlarda paylaş

Ulu manitu seni bildiği gibi yapsın abi o zaman ne diim , sen bilgisayarla alakasız eğitim al ondan sonra app yapıcam diye işi gücü bırak , lan aç kalıcan haberin yok , kim niye para veriyo ki sana yap diye asıl onu anlamadım ben şimdi :D

Neyse kolay gelsin ne diim hayırlı işler tutar inş deneyin :D
Sosyal ağlarda paylaş

imamizer said:

yaz;

karbonhidrat abancaksın. spagetti bolonez iyi gider. fiziksel enerjini böyle al. bi de fıstık ezmesi tavsiye ederim. muzla yiyebilirsin. yemeğin yanına kola iç, kafein kafendir.

masabaşı iş yaptığın için beyne yakıt lazım. şeker alman lazım ara ara. kuru incir, üzüm ye. kuru yemiş ye.

tüm bunlara ek olarak supradyn + kahve yuvarla.

şekerli şeyler uyku getirir diyolar ?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...