Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ultima Online Hype #4

toggie

Öne çıkan mesajlar

Llama said:

ben o tipleri çok seviyorum adamlar gerçekten oyunu yaşıyorlar :)

dün hatta bende donla pk kovaladım bir süre çok eğlenceli oluyor
adamlar seni iplemiyor falan böyle fındık fıstık takılıyorsun

hele biri çıkıyor abi git bir set giy bari 5k ya satıyorlar takılma böyle diye

Bazı pk ların tavrını seviyorum. Geçen gece bir yerde lj kasıorum fln, pk nın biri geldi. yanımda da ne ok vaar ne silah var fln. Kaçmadım bile boş yere çünkü mf lol.

Öldürdü, cesede baktı, resledi, gitti.

Bir de bazı maviler var mesela "Isolda" mı ne, delu yakınında özel log bakıorum ama daha yeni gelmiş ilk defa tıklamışım. Bu geldi, selam dedim, "an ex por" dedi. Bende yine hiç malzeme yok, "yahu bi dur daha yeni geldim malzeme yok" dedim dinlemedi kesti. Ha lootlayamadı bile o ara başka bir mavi onu kovalayınca ama ben öyle delu da beni resleyecek pk arayıp durdum sayesinde. Çok kinliyim mesela ona karşı

:D
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:

Dün despise a gittim geyigine, içerde 2 tipe rastladım. Adamların 2 sinde de kalkanlı old copper set, at da yok altlarında. birinde broadsword birinde silah yok, önüne gelen yaratıga pata küte girişiolar askldjsaljk

Bir süre devam ettik, sonra "hadi gidelim" dediler. Zannettim kal ort. Adam "abi bizde hiç büyü yok koşarak çıkıcaz" dediler ve cidden öyle yine pata küte kese kese çıktılar asldjksa

Böyle bir anımdı bu da.

ZUHAHUAHA baya iimis
Sosyal ağlarda paylaş

abi oraya gittim bende
old copper uzerımde
dısarda bı pk vardı daldım
ağbi nolur kesme dedi
insaf ettim
sonra o egoyla içeri daldım maviler vardı
elimde +3 silahlar bowlar falan

yaratık kesıcem güya
bitane örümcek geldi arachnamı ne
1 shot attı bnaa.
sonra o pk geldı lootladı bıde godoş.
onebicim npc ya
Sosyal ağlarda paylaş

arachna için güzel yöntem gördüm geçen gün.

yoluna paralyze field at. yapışsın. field e gir bir ucundan. okla. yaklaşırsa çık fieldden, diğer ucuna git, oradan okla.

tabii archer mage varsa. 2 kareden vuran silahlar da işe yarar gibi ama zor.

arkadaş 6 vortexte öldürdüğünü söylemişti arachnaları
Sosyal ağlarda paylaş

farming icin miner ile destard civarındaki madenlerden kama (bu mecbur mu emin degilim) ile trine cıkarman lazım. Sonra carpentery olan karakterine stonecrafting ogrenip 5 adet trine ile saksı yapacaksın. Saksıyı eve sabitleyip seed ekeceksin. Seedler de vendorlarda satılıyo occlo ve minoc'ta var bildigim. Bir de brit ciftligin oralarda var sanırım.
Sosyal ağlarda paylaş

şey yazmıştım

şöyle garip bi craftım var

eva
mage
medi
alc
fisher
tailor

şuna 7. ne kassam bi yardım sdfs. ins kasmak istemiyorum. diğerinde var.

bi de bu quest aldığımız elemanın verdi cp pointler bi bok yaramıyor ya. verdiği şeyler tırto
Sosyal ağlarda paylaş

@red: quest zaten high end itemları yapmak için yapılıyor esas.

mesela bn fire robe yapıcam diyorum da deneyimim yetecek mi acep? 250 deneyim istiyorsa zor yaparım ben o robe u.

bir de garip bir karakter olmuş senin. craft ise medi yi tamamen sil. eva yı sil.

böylece 3 cap açılır total. lj/mine/tinker /min/bs/tinker lj/tinker/carp vs kasabilirsin
Sosyal ağlarda paylaş

yok işte sevmiyorum ben tinker minker kasmayı hiç sdfs

bu karakteri sevdiğim craftları kastım. ayrıca diğer pvp charına pot robe studded falan vermek için.

meyc robe giyip falan geziyorum diye eva da kastım. bi tane böyle tek başına lazım olacak bi craft skilli falan filan varsa onu da kasarım işte fds maksat 7x olsun. olmadı cooking kascam
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...