Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ps3 Fps Oynayamamak

hunty

Öne çıkan mesajlar

JestersTear said:

Exc'ler haricinde ps4e çıkacak her oyun xbox one'a da çıkacak, kinect 2.0 faktörünü de hesaba kattığında bu alanda bir konsol istiyorsan en iyi çözüm xbox one.

http://static3.wikia.nocookie.net/__cb20070106155836/uncyclopedia/images/archive/1/15/20070526081818!CaptainobviousChooseOption.jpg

Ne olacak abi mesela? Neden CODda veya battlefieldda kinect 2.0 ile ilgili bisey olmadi. Gercekten cogu buyuk firma oyunlarini bunun icin elden gecirecek mi? Xboxdaki cozunurluklerin dusuk olmasina ne diyorsun?

Ne olacagini bilmiyoruz. Aynen arkadasinda dedigi gibi hype var sadece.
Sosyal ağlarda paylaş

Güzide arkadaşım Senarious, neden söylediğim şeyleri ısrarla yanlış anlamakta ısrarcısın bilmiyorum. Ben yeni kinecte çıkacak kinect'e özel oyunlardan bahsetmiştim. Bunların sayısının artacağını sadece kinect için dizayn edilecek olmalarını kastetmiştim. Sen olayı cod'a battlefield'a falan bağlamışsın.
Ama unutmadan söyliyeyim ki, NBA2k13-14, Fifa 14'de falan kinect için voice commandler var özellikle nba2k14'de çok güzel kullanıyorum ben commandleri ve işe de yarıyor. Küçük birşey ama efektif.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
pc gaming çok rahatsız geldiğinden kendimi bildim bileli konsol oynarım bana göre fps olayı gayet rahat ve kolay sonuçta herkes gamepad ile oynadığından bir sorun olmuyor. tak çalıştır oyna kombinasyonunu çok uğraşmama rağmen malesef pc yi neye bağlarsan bağla sağlayamadım. Driver, update, cheat, vs vs uğraşılmaz
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...