Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Robot yapmak?

Arnointed

Öne çıkan mesajlar

Engineer karakter yarattım ama nasıl robot yapılacağını çözemedim başlangıçta çantamdaki bir malzemeyle yapmıştım oyundan çıkıp tekrar girdiğimde robot yok oldu. Yardım edebilirseniz sevinirim teşekkürler.[signature][hline]"Zayıflar, bizi kendi gücümüzden utanmaya zorladıkları için kazandılar." - Friedrich Nietzsche.
Sosyal ağlarda paylaş

Yaptığın robotu nano program denen büyü benzeri bi hadise ile yapıyorsun (oyunun konseptine göre nano-botlar yani minik robotlar sen yap diyince yapıyorlar yeterli skillere sahipsen.) robotların oyundan çıkınca veya ölünce (sen değil robotun ölünce) yok olur yeniden yaparsın problem değil o yeteneğin hep duruyor.

Ctrl + 8 e basarak yapabildiğin nanoları görebilirsin ilk başladığında değiştirmediysen sol klikleyerek yapabilirsin.[signature][hline]"Story of SadButcher" - SadButcher Playlist!
horacegoesskiing, 19 December 2003 13:31 tarihinde demiş ki:
...zayıf gelen iki dersim vardı resim ve beslenme dersi. şimdi dombili bi çizerim. öyle bi karakterim var yani...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SadButcher, 19 Aralık 2004 12:27 tarihinde demiş ki:
Yaptığın robotu nano program denen büyü benzeri bi hadise ile yapıyorsun (oyunun konseptine göre nano-botlar yani minik robotlar sen yap diyince yapıyorlar yeterli skillere sahipsen.) robotların oyundan çıkınca veya ölünce (sen değil robotun ölünce) yok olur yeniden yaparsın problem değil o yeteneğin hep duruyor.

Ctrl + 8 e basarak yapabildiğin nanoları görebilirsin ilk başladığında değiştirmediysen sol klikleyerek yapabilirsin.
Hmmm peki sağol hemen deniyim.[signature][hline]"Zayıflar, bizi kendi gücümüzden utanmaya zorladıkları için kazandılar." - Friedrich Nietzsche.

[Bu mesaj Arnointed tarafından 19 Aralık 2004 12:33 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Bir sorum daha olacak Newcomer's Armorleri, Omni-Tek Newcomer's Armor yapmak için Omni-Tek Badge aldım ama ne yaptıysam birleştiremedim bunları. Herhangi bir yetenek mi gerekiyor acaba? Özelliklerine baktığımda yazmıyor herhangi bir şey.[signature][hline]"Zayıflar, bizi kendi gücümüzden utanmaya zorladıkları için kazandılar." - Friedrich Nietzsche.
Sosyal ağlarda paylaş

Computer Literacy istiyordu sanırım

Badge i alıp shift sağ klik yapıcaksın fakat aklım birşey daha geldi bu New Comers armor sanırım Alien Invasion expansion istiyordu.
[signature][hline]"Story of SadButcher" - SadButcher Playlist!
...zayıf gelen iki dersim vardı resim ve beslenme dersi. şimdi dombili bi çizerim. öyle bi karakterim var yani...

[Bu mesaj SadButcher tarafından 19 Aralık 2004 17:00 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

valla ben de oyun hakkında black'in ilk açtığı başlığı görünce (teee ne zaman evet) enginar yapmak istemiştim ama sonradan okudum ki robotlarla nox'taki conjurer'ın stone golem'i misali dağıtılamıyormuş etraf diye öğrenince yıkılmıştı hayalim.. :)[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

öyle ama sonradan getirdikleri yeniliklerle o zamanlar "hiçbir" halta yaramayan enginar daha sonradan etrafa öyle şeyler dağıtır hale gelmişti ki benim tanıdığım en zengin insanlar enginarlardı :D

aslında oyunun o anlamda sahip olduğu kapasite o kadar engin ki isteseler piyasadaki en kapsamlı craft olayını çıkarabilirlerdi ama nedense o işin üzerine eğilmediler[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

Hehe o zaman dahada sıkılacaksın demek oluyor bu :)

Fixer ilk charımdı fenalık geldi olmazsa olmaz itemları var ve çok pahalılar bulmasıda zor. Onun yerine daha mantıklı karakterler oyna fixer yerine mesela agent süperdir.[signature][hline]"Story of SadButcher" - SadButcher Playlist!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SadButcher, 21 Aralık 2004 13:55 tarihinde demiş ki:
Hehe o zaman dahada sıkılacaksın demek oluyor bu :)

Fixer ilk charımdı fenalık geldi olmazsa olmaz itemları var ve çok pahalılar bulmasıda zor. Onun yerine daha mantıklı karakterler oyna fixer yerine mesela agent süperdir.
Hmmm Agent rehberi biliyor musunuz peki yararlanabileceğim? Mesela hangi yeteneklere yüklenmeliyim?[signature][hline]"Zayıflar, bizi kendi gücümüzden utanmaya zorladıkları için kazandılar." - Friedrich Nietzsche.
Sosyal ağlarda paylaş

valla ben soldier'ı bırakıp martial artist'e döndüm, iyi ki de dönmüşüm. çok daha keyifli ve birkaç lvl'da bir silah bulacağım diye fellek fellek gezinmek yok..

bir de feather cushion mıdır nedir onlardan buldum 250k'ya sattım, kısa günün karı.. :-p (deli gibi beginner forumu okuyunca insan delik damacana bile olsa birşeyler alıyor)[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

Yaf yardımcı olmak isterim fakat hem tüm AO shortcutlarımı sildim hemde accountumu kapattığım için forumlara giremiyorum official forumlarda profession böölümünde agent a bak en üstte sık sorulan sorular, silahlar skiller için sticky topic ler olacak onlar işini görür oldukça hepsinden önce newcomers bölümünü incele o genel bilgi verir.

Bu arada Sam MA oynamak feci eğlencelidir solo kapasitesi çok iyidir unutmaman gerekn nokta MA skillini hep maxlamak ve critical hit arttıran nanolarına en erken ulaşmaya çalışmak olmalı oyunda en erken en yüksek adamları döven charlardan biri MA dır. Olayı savunma için Evadeleri maxlamak, Crit nanoları için Psy. Mod. ve Sen Imp i maxlamak vede ofans içinse MA, Brawl ı maxlamak olsun gerisi rahat zaten. Oyunda Dis i bul sana erken bir lvl da T.I.M. scope alsın iyi gelir...[signature][hline]"Story of SadButcher" - SadButcher Playlist!

[Bu mesaj SadButcher tarafından 22 Aralık 2004 13:04 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

sağolasın, forumlardan engelen's martial artist guide martila's ma compendium'u buldum ve dediğin gibi gidiyorum. tak tak duket gidiyorum, çok keyifli.. :) soldier'la yanına yaklaşamadığım herşeyi tokat manyağı yapıyorum, dün iki doktor vardı yanımda, zart zurt healleye healleye 17'lik grupla 27'lik boss'u devirdik.. :horace:

ileride zaten critical olmazsa olmaz hale geliyormuş,o engelen'in rehberine göre nanoları buldukça bio met, psy mod, sens imp ve time&space'i arttırıyorum. 3 tane cushion'ı 950k'ya sattım dün, para derdim de kalmadı.. :-p (lvl26 soldier'da da 750k filan var x-mas contest sağolsun ama eve'deki gibi hesaptan hesaba aktarma olmadığından kaldı orada şimdilik)

sci-fi oyunda martial artist fikri biraz abuk geliyordu bana ama beklediğimden daha keyifli çıktı doğrusu. yanımda benden yüksek soldier'lar 2-3 dmg vururken ven 75 patlatıyorum üstüne üstlük.. :-) (zaten bunu gördüğüm zaman sol'dan caymıştım heh, düzgün silah bulana kadar çatlardım)[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

Yavaş yavaş kapıyorum oyunu ama bir sorunum var. RS artık olmadığından başta yanlışlıkla verdiğim IP leri geri alamıyorum. İleriki levellarda RS geri geliyor mu yoksa artık öyle bir şansım yok mu? 13. Level oldum.[signature][hline]"Zayıflar, bizi kendi gücümüzden utanmaya zorladıkları için kazandılar." - Friedrich Nietzsche.
Sosyal ağlarda paylaş

Şöyle söyleyeyim lvl 120 olana kadar RS kullanmayın 120 den sonra zaten nerelerde ne yapacağınızı tam kararlaştırmış olursunuz ve RS her Title lvla (title lvl diye bir olay var oyunda lvl 15 - lvl 50 - lvl 100 - lvl150 - lvl190) geldiğinizde ekstradan Reset Point alırsınız, Adamın Title ı değişir, aldığınız IP artar vede bir önceki TL da cap olan skiller tekrar açılır.

Birde alınan IP arttığı için o ilk lvllarda verdiğin yanlış skill pointlere devede kulan kalıyor hiç değmez ilerde daha hain planlar için gerekiyor.[signature][hline]"Story of SadButcher" - SadButcher Playlist!
Sosyal ağlarda paylaş

Allah razı olsun, kaç gündür bir gavurdan cevabını alamadık kaç rs geliyor toplamda diye. derler ya gavur eziyeti, ha işte ondan çektim bunu öğrenene kadar.. :-) (soldier'da abidik skillere vermişken, ma'da kılı kırk yarıyorum daha ihtiyacım olmadı)

bu tank armor'lardan tavsiye eder misiniz yoksa uzak mı duralım? görüşler karışık sanırım bu konuda, gerçi görüntüsü yeter ama.. 8-) (ya da mesela cenk edeceğimiz alana taşıyıp orada mı giymeli?)[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

MA için MA suit kullan tavsiyem siyah olandır defansif olanı lvl 80-90 civarı Gamboling Masters Wear diye pembe olanı var bi dungeondan çıkıo onu kullanabilirsin

Suitler team missionlarda bosslarda düşüyor 10 mission yapsan serisini yaparsın ikişer taneden o civarda sık düşüyor.[signature][hline]"Story of SadButcher" - SadButcher Playlist!
Sosyal ağlarda paylaş

kesinlikle treatment olmalı okuduğum kadarıyla, first aid ise ancak ip fışkırıyorsa filan düşünülebilir diyorlar. treatment olmadan otur babam otur, treatment'ı köklüyorum, zart bir adam tokatlıyorum, oturma tuşuna basıp treatment'a basıp kalkma tuşuna basıyorum (street fighter combosu gibi :-p ) ve karakter şoooryuuukeeen diye uçmaya devam ediyor en fazla 3 sn içerisinde.. :-)[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

zaten treatment implant'lar için de gerekli, yani olmazsa olmaz..[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Arnointed, 24 Aralık 2004 21:27 tarihinde demiş ki:
TT sağolsun oyunu oynanmaz hale getiriyor sürekli bağlantım kopuyor sunucudan.

Nano Sensor nerelerde kullanılıyor?
Heh buldum ne işe yaradığını benle alakalı değilmiş. :)

not: Yılbaşı hediyesi olarak bana Yalmaha alan çıkacak mı bakalım. :-P[signature][hline]"Zayıflar, bizi kendi gücümüzden utanmaya zorladıkları için kazandılar." - Friedrich Nietzsche.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...