Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe 2013-2014 Sezonu Genel Tartışma - 3

Cons

Öne çıkan mesajlar

konunun aziz yıldırım ile bir alakası yok. klüp için yaptıklarına sonsuz saygı duysam da artık bırakmalı demeye başlayalı seneler oldu. medya ne yapıyorsa şu an yaptığın o. konuyu kişilere indirgiyorsun. ben fenerbahçenin şikeden yargılanması diyorum sen aziz başkan ve müritleri diyosun. hoff neyi anlatıyorum abi boşver haklısın.
Sosyal ağlarda paylaş

bugün ki durum çok komik ama cidden.kimse çıkıpta bugün ki yürüyüş gezi ali ismail için falan demesin bir de utanmadan diğer taraftarları da çağırmışlar.AY ı kurtarma yürüyüşü resmen.

bir de atılan sloganlar akp mitinginden fırlamış gibi çok utanç verici
Sosyal ağlarda paylaş

ergenekonundan, oda tv'sine artık sıralarını isimlerini karıştırdığım tonla davaya karşı çıkan, haksız, adaletsiz yargılama var diyenler fenerbahçe'nin haksız yargılanması işlerine geldiğinden röeröeröreö yapıyor. asıl iki yüzlülük budur.
Sosyal ağlarda paylaş

aziz yıldırım kendi götü kurtarmak için ali ismail korkmaz ve gezi parkını kullanarak toplamış milleti sdfs

hani bi yürüyüş yapılacaksa bu aziz yıldırım önderliğinde olmamalı. arkasından yüreyeceğim en son adam. bi de millet gaza gelip gidiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Esnaf said:

bugün ki durum çok komik ama cidden.kimse çıkıpta bugün ki yürüyüş gezi ali ismail için falan demesin bir de utanmadan diğer taraftarları da çağırmışlar.AY ı kurtarma yürüyüşü resmen.

bir de atılan sloganlar akp mitinginden fırlamış gibi çok utanç verici

Kıskananlar çatlıyo :)
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

asıl ikiyüzlülük davanın yeniden görülme talebi değil, davanı azizi salacak bir hakim-savcı ikilisi tarafından görülme talebidir.

isterseniz halkbankası genel müdürünü salan elemana baktıralım, bence en iyi o yargılar.

fenerbahçe şampiyon olmasaydı bu dava açılmayacaktı diyen savcılar bakınca adaletli mi oluyor ?
Sosyal ağlarda paylaş

yok kıskanma değil misal bugun AY sloganları atılmasa AY için yürünmese sadece ali ismail için yürünse gs formamı kapar giderdim ama şu durum çok mide bulandırıcı.

hatta başta gitmeyi planlıyordum ama işlerimden dolayı gidememiştim sabah fb tv yi açtım ama açmaz olaydım ben ali ismail için yürünecek,hırsız var sloganları atılacak sanıyordum
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

asıl ikiyüzlülük davanın yeniden görülme talebi değil, davanı azizi salacak bir hakim-savcı ikilisi tarafından görülme talebidir.

isterseniz halkbankası genel müdürünü salan elemana baktıralım, bence en iyi o yargılar.
öyle bir talebi yok
kıçınızdan element uydurup satasacak biseyler cikartmayin bos yere
yetemiyorsaniz rezil olmayin boşuna bence bu tarz mesajlarla
Sosyal ağlarda paylaş

Esnaf said:

yok kıskanma değil misal bugun AY sloganları atılmasa AY için yürünmese sadece ali ismail için yürünse gs formamı kapar giderdim ama şu durum çok mide bulandırıcı.

hatta başta gitmeyi planlıyordum ama işlerimden dolayı gidememiştim sabah fb tv yi açtım ama açmaz olaydım ben ali ismail için yürünecek,hırsız var sloganları atılacak sanıyordum

Kıskanma belki GS'da bir şey düzenler :)
Sosyal ağlarda paylaş

hükumet fenerbahçeyi ele geçirmeye çalışıyor

vazgeçtim cemaat fenerbahçeyi ele geçirmeye çalışıyor hükümete haksızlık yapıldı adil yargılama pls hükumet çok süper

ismini vermek istemediğim güçler fenerbahçeyi ele geçirmeye çalışıyor. gezi parkı ali ismail asker çok süper
Sosyal ağlarda paylaş

HoeZ said:

Esh said:

öyle bir talebi yok

kim rezil oluyo görüyoruz şampiyon.

bukemediğin bileği fisting compilation yapmaya gerek yoktu.
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

HoeZ said:

Esh said:

öyle bir talebi yok

kim rezil oluyo görüyoruz şampiyon.

bukemediğin bileği fisting compilation yapmaya gerek yoktu.
sen rezil oluyorsun
nasil bir duygu?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...