Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2013-2014 Sezonu Genel Tartışma - 5

Cons

Öne çıkan mesajlar

Yok yok vaz geç. Bu sene de gol kralı olsun, "ne kralı yeağ" diyecekler. CL altın ayakkabı alsın "kendini Ronaldo sanıyo kro" diyecekler. Vaz geç, rasyonel hiç bir sav işe yaramıyor. İsrar edersen Tayyipçi olduğun hatta top görsen bomba sanacağın bile söyleyenebilir. oh wai
Sosyal ağlarda paylaş

Burak'ın geçen sezon bug'ı vardı kaleyi çaprazdan gördüğü an yakın direğe geçiriyordu, ligin özellikle ikinci yarısında rahat 7-8 gol attı öyle. Bu sene pek yemiyor millet artık.

Bir de şöyle bir durum var ya da bana öyle geliyor, dandik takımların bile kalecileri iyi bizim ligde. Formsuz kaleci pek yok, Burak'ı biraz etüd ettikten sonra çok kolay gol yemezler. Nando,Volki,Onur,Tolga zaten kare as. Isasskson, Frey, Boffin, Itandje, Borjan vs. Hepsi formda ve iyi elemanlar
Sosyal ağlarda paylaş

Esnaf said:

abi video yu izledim gollerin %75 i ya önüne top düşüyor vuruyor yada boş kaleye atıyor ahahah çok fail bir video olmuş o

E ayıp ama yaa :) ahahah ciddi misin sen? Yaptığı koşuları ve doğru positioning'i "önüne top düşüyor" olarak mı gördün gerçekten? yoksa trollüyorsunda ben mi atladım sazan gibi. Cpt Obvious mu oldum şimdi?
Sosyal ağlarda paylaş

abi üşenmedim tekrar izledim acaba bir şey mi kaçırdım diye.abi 10 pozisyondan 3 ünde helal olsun denebilecek gol var 7 si bildiğin top önüne düşmüş vurmuş.şu video dan daha iyisini sabri yi yada aydın ıda koyarak yapabilirsin ki adamlar forvet bile değil asfahsf
Sosyal ağlarda paylaş

fizban said:

sostizm emre colak, aydin ve sabri'yi de cok begeniyor yalniz.

Bu ne be :) ihbar gibi olmuş. Heeeyyy adam bunları seviyooo... Sabri'yi çok seviyorum evet doğru. Artık peak dönemini geçtiğini de kabul ediyorum ama.

GS forması giyen TÜM futbolculara sempati beslerim bu da doğru. Göztepeli olmanın bana öğrettiği bişey belki de. Yensen de yenilsende kalbim hep seninle düsturu (Bi Lincoln denen ibişi içim almamıştı).

Emre Çolak siz de göreceksiniz bakın eğer bi sakatlık bela gelmezse başına 27-28 yaşında çok iyi bir orta saha oyuncusu olacak.
Sosyal ağlarda paylaş

Burak'ın iyi yaptığı birkaç şey var ama örneğin; Negredo, Burak'tan daha iyi bir forvet bence. Buna itirazı olacak var mı? Fundamental, basic yetenekler olarak daha başarılı biri. Forvet dediğinin bitiricilikten sonra en başta gelmesi gereken özelliği TOP KONTROLÜ olmalı. Burak'ın top kontrolü rezalet. Sonraki önemli özellik de top sürmek. Oh wai, o özelliği de berbat. Napcaz?
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

şaka mısın? adama sadece beleş gol atıyor boş kaleye dendi, ben de koydum beleş gollerini. olay bu.
cok merak edip donup bkatım beles gol atıyo kim yazdı diye. beles gol atıyo yazmamıs kimse yine yanlıs yerlerden okuma performansı. adamın yapabildigi tek is var topa first touch yapıp sut cekmek denmis.

videonun tamamını da izledim. vurdugu kafalar dısında(ki 2 3tanesini bilincli vuruyo gerisi soyle kafamı uzattım carptı) ve schalke cluj macları dısında attıgı gollerin tamamı ama tamamı seken topun onune dusmesi ya da gelen uzun pası tek dokunup vurmak

burak'ın bu sene kacırdıgı gollerden bi kolaj yaparım 2m e alanı olmaz. bu ne yaaa diye. adam kafa vurmayı bilmiyor YA bilmiyor iste. son mac net 2 tane kaleciyle karsı karsıya kafası var. sezon boyunca en az boyle 6 7 tane kafası var atsa 3 puan alıcaz. en az 3 tane net hatırladıgım topu kenara cekip vuramadıgı pozisyon var. trabzonda da vuramadı mesela seken top dizine carptı da gol oldu. bu yuzden kaybettigimiz en az 4 puan falan var. topu pas alıp verebiliyo mu bu adam? 5 assisti var ama demeyin yanındakine topu bırakıyo da o vuruyo da gol oluyo. harika asist. soyle burak'ın 2 kisi arasında birinin kosu yoluna pas attıgını gordunuz mu? ya da topu alıp driblingle oyunu yoketmedigi bi pozisyon? ya da havadan gelen topta arkasındaki defansa faul yapmadıgı bi pozisyon?

adamın futbol fundementalı yok. onun yerine huseyin bolt a da sut cekmeyi ogretsek aynı seyleri yapabilme ihtimali var. bugun soyluyorum burak turk olmasın. 4 buyuk takımda yedekten oteye gecemez. cok zor.

yine aynı soruyu sorucam
cl son 16 takımlarından hangi takımın forvetini almazsınız burak'ın yerine

rooney
benzema
ibra cavani
mandzukic
eto
lewandowski aubameyang
diego costa
neymar(hadi messi yazmadım)
kiessling
mitroglu(adını bilmiyosunuzdur belki olimpiyakosta 18 resmi mac 20 gol)
negredo vs.
huntelaar
giroud
hulk
balotelli

soyle hangisini almıyoruz burak'ın yerine? bi giroud mandzukic kiesling diyebilirsin onlarda yavas oldugu icin drogbayla beraber oynamaz yoksa burak'ı silkip atamayacaklarından degil.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...