Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2013-2014 Sezonu Genel Tartışma - 5

Cons

Öne çıkan mesajlar

serjuhan said:

Heitingayı almayız umarım ya.

Belli bir kalibreye kadar istediği tüm yabancıları çekebilecek bir takımın Heitinga'yı istemesi ağır balon haber

Heitinga şu an takım arıyor, yabancı piyasasına saldıran başaltı takımlara yazılıp çiziliyor sürekli menajerlerin fake açıklamaları ile. Galatasaray, Schalke, Hamburg, Roma hepsiyle yazıldı geçen hafta. Sahnelere geri dönmek isteyen popçu eskisi gibi işte
Sosyal ağlarda paylaş

ya galatasaray'da su an 12 yabanci var heralde, bu hayri ve alex telles de gelince. bruma'yi gonderseniz 11. dany riera'yi gonderseniz (ki riera hayatta gitmez kalan parasinin ustune daha da para falan ister tam cakal cunku) 9 eder. hala stoper + ontivero nasi oalcak ya?

onu gectim nasil sigacak 6 yabanciya bunlar?

muslera, stoper, telles, eboue, melo, drogba, sneijder, hayrovic, 8 etti. hayrovic hic oynamayacak anlasilan. chedjou'yu da hic oynatmadim bu arada. amrabat zaten tabi ki de oynamayacak. ama hala 7 yabanci oluyo. soyleyin su manciniye fm'den alsin hirsini da sonra takimi calistirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

Büyük rest!

Dün akşam Lig Tv mikrofonlarına da üç ismi hedef gösteren Mancini, beklediği transferler yapılmazsa istifa edeceğini belirtti. Gaziantep'ten dönüş yolunda üçakta acil bir toplantı yapan teknik heyet ve yönetim, Mancini'nin istifa restiyle bir anda şoke oldu. İtalyan teknik adamın en yakınındaki isimlere "Ben buraya kariyerimi bitirmeye gelmedim. Verilen sözler tutulmadı. Yöneticilere ve başkana bu sözlerimi iletin. Üç gün içinde istediklerim yapılmazsa istifa edeceğim" dediği belirtildi. Mancini'nin bu sözleri dönüş yolunda olan Galatasaray kafilesinde adeta bomba etkisi yarattı. Bruma'yı Gaziantepspor'a kiralamayı düşünen sarı kırmızılılar, Riera, Dany ve Amrabat için de acil planlar yapıyor. Daha önce Riera ile her konuda anlaşışmış Amrabat'ın da gönderilmesi gündeme gelmişti. Ancak İspanyol futbolcu Riera, transfer sezonunun bitmesine az bir süre kaldığını takımdan ayrılırsa da yeni bir ekip bulmakta zorlanacağını belirtti. Edinilen bilgiye göre Riera'nın verilen tazminatı yükseltmek için böyle bir adım attığı ifade edildi.

Galatasaray'ı bekleyen tehlikeler!

Amrabat'da hala kendine takım bulamadı ve bu yüzden Galatasaray'dan ayrılması oldukça riskli hale geldi. Dany'ye ise takım beğendirilemiyor. Kadroları artık dolan Süper Lig ekipleri de Dany ce Amrabat'a artık burun kıvırıyor. Galatasaray tek taraflı fesih yaptığı taktirde oldukça büyük mali külfetin altına girecek. Ayrıca FIFA nezdinde oldukça büyük tazminatlar ödemeye de mahkum olacak. Bunun farkında olan yönetim tek taraflı fesih yoluna gitmiyor. Bunun yerine ikna yolunu arayan yöneticilerin eli kolu bağlanmış durumda. Mancini'nin istfa restinden haberdar olan yöneticilerin ise kısa zamanda üç oyuncuyla ilgili kararını vermek için çok ciddi uğraş veriyor. Galatasaray'ın istediği futbolcular ise artık oldukça gerin. Heitinga ve diğer isimler bekleme süresinin uzamasından dolayı takımlarında kalma kararı verebilirler.

Eurosport
Sosyal ağlarda paylaş

bruma antep e verildi zaten kiralık.şuan 9 yabancı var alex ve hayro hariç.dany ve amrabat gönderilmeye çalışılıyor ama gitmek istemiyor ikiside.ikisinede takım bulduk ama gitmek istemediler

büyük ihtimal riera ile anlaşılıp ona para bayılacaz başka türlü yabancı sınırını açamıyoruz
Sosyal ağlarda paylaş

Amrabat Malaga'ya kiralandı, çıkar haberi birazdan

Dany gönderilip stoper alınacak, Amrabat kiralık, Bruma katakulli. Telles-Hajro-Stoper, bitti gitti

Gerçi Galatasaray Mancini ile transferde çok atak, dört bir yandan oyuncu izliyor, temas kuruyor. Riera'yı da gönderip yabancı forvet getirtirsek pek şaşırmam özellike son 2 maçtaki basiretsiz hücum gücünü düşünürsek
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...