Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2013-2014 Sezonu Genel Tartışma - 5

Cons

Öne çıkan mesajlar

bu macta alıncak puana ihtiyac yok kupa icin. ve alakası yok. riera da kırmızıydı sneijder kırmızıydı melo sarıydı bu da penaltı + karttı.

herif kotu iste. ama antalyasporlu futbolcular da sonuna kadar hakediyor bunların baslarına gelmesini. 11 kisi savunmada dur 2 tane pas atma topu ileri dikmek dısında. ortalam hucum olabilecek her pozisyonda cek vur indir. daha cok tekme atıp kart almaz oyuncularımız isallah.
Sosyal ağlarda paylaş

madcow said:

bu macta alıncak puana ihtiyac yok kupa icin. ve alakası yok. riera da kırmızıydı sneijder kırmızıydı melo sarıydı bu da penaltı + karttı.

herif kotu iste. ama antalyasporlu futbolcular da sonuna kadar hakediyor bunların baslarına gelmesini. 11 kisi savunmada dur 2 tane pas atma topu ileri dikmek dısında. ortalam hucum olabilecek her pozisyonda cek vur indir. daha cok tekme atıp kart almaz oyuncularımız isallah.

chelsea öyle şampiyonlar ligini aldı yalnız sdsfs
Sosyal ağlarda paylaş

E hakem kötü diyoruz abi işte.

Eski bi hakemin oğluymuş bu eleman. Elektronik mühendisi miymiş ney maç başında söylediler.

Hakem kötü. Kırmızılar var sarılar var, penaltı da var.

Kötü abi hakem. Sadece penaltıyı gördü. Bunu da görmeyebilirdi. Kötü işte hakem.
Sosyal ağlarda paylaş

madcow said:

riera nın arkadan kaydıgı bence faul degildi. cunku topu cekerken o yone kaydı ve topa vurup carpıstılar. burda hakgetire adam direk tabanla ne olursa olsun diye ucarak geldi.

ARkadan kayma değil topu kaptırdıktan sonra herifin toşhaklarına arkadan tekme attı.
Sosyal ağlarda paylaş

Direk bileğine girdi Sinonun ya sert hareket baya.

Bu arada ben de Riera ve Sino'nun bu sertliğini rakibin sert oyununa bağlıyorum. Ama tabi bu tekmeleri haklı çıkarmaz ne yazık ki. Hakem yeto olmasa 9 kişiydik.

Bu arada Antalya yıllardır ligin kasaplık sıralamasında başı çekiyor. Özdilek zamanı da böyleydi cidden.
Sosyal ağlarda paylaş

SeaGle said:

madcow said:

riera nın arkadan kaydıgı bence faul degildi. cunku topu cekerken o yone kaydı ve topa vurup carpıstılar. burda hakgetire adam direk tabanla ne olursa olsun diye ucarak geldi.

ARkadan kayma değil topu kaptırdıktan sonra herifin toşhaklarına arkadan tekme attı.

ben diğer pozisyonu söyledim ona cevap verdi.

ilk kaydığı pozisyon bana göre fauldu arkadan yaptıgı
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

madcow said:

chelsea öyle şampiyonlar ligini aldı yalnız sdsfs

chelsea sunların bi devrede attıgı tekmeyi tum cl boyunca atmamıstır. o yuzden gecin.

ben sevmiyorum savunma futbolu o ayrı mesele. ama savunma futbolu degil bu. bu sadece .... lik. oraya ne koyarsan koy.
Sosyal ağlarda paylaş

SeaGle said:

madcow said:

abi o kırmızı zaten. ama bence atsınlar kırmızı gormedikleri surece. hakediyo cunku herifler.
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

SeaGle said:

madcow said:

ben diğer pozisyonu söyledim ona cevap verdi.

ilk kaydığı pozisyon bana göre fauldu arkadan yaptıgı

KATILMIYORUM..
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...