Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

True Detective (2014) - HBO

ZaugnaKhaldun

Öne çıkan mesajlar

moriarty said:

hbo ve seçtiği castlerden kötü şey çıkmaz. dünyanın en iyileriyle çalışıyorlar her konuda. seçenlerin bi bildiği vardır. önyargılı olmamak lazım.

her dizinin castingi farklı. tabii ki HBO abilerinin de sözü geçer misal ilk bölüme bakarlar bu adam olmamış değiştirin bunu derler de yazdığın gibi işlemiyo sdf.
Sosyal ağlarda paylaş

yönetmenler aynı olmayacak her bölüm.

Justin Lin ... (2 episodes, 2015)
Daniel Attias ... (1 episode, 2015)
Janus Metz Pedersen ... (1 episode, 2015)
Miguel Sapochnik ... (1 episode, 2015)

şeklinde gidiyo.

kaldı ki geçen sene Cary Fukunaga'ydı yönetmen. adını bilen var mı sdf. bundan önceki işleri sırayla: Sin Nombre, Jane Eyre, Sleepwalking in the Rift. bi tanesini izlemiş olan var mıydı. dediğim gibi hbo çok iyi seçer böyle şeyleri. altın çıkartır yani sıfırdan. bi bildiği vardır o yüzden.
Sosyal ağlarda paylaş

arcane said:

moriarty said:

hbo ve seçtiği castlerden kötü şey çıkmaz. dünyanın en iyileriyle çalışıyorlar her konuda. seçenlerin bi bildiği vardır. önyargılı olmamak lazım.

her dizinin castingi farklı. tabii ki HBO abilerinin de sözü geçer misal ilk bölüme bakarlar bu adam olmamış değiştirin bunu derler de yazdığın gibi işlemiyo sdf.

nasıl işlediğini biliyorum abi. dediğim şey farklı. sonuçta seçenlerlede hbo çalışıyo. bu ekip işi. adamların her ekibi ayrı yetenekli işte alanında onu diyorum.

senin benim görmediğim şeyi görüyorlar biliyorlar fark bu.
Sosyal ağlarda paylaş

Quel-Thul said:

iyi olacak iyi rahat olun

hatta ilk sezonu aşma ihtimaline güveniyorum

adamlar epic sezon çıkardılar

bu sezon tüm cast ve yönetmen(ler) değişiyor. ilk sezonu aşma ihtimaline şu an nasıl vardın merak ettim. bence tam bir roller coaster olacak.
Sosyal ağlarda paylaş

çünkü producer ve writer değişmiyor bildiğim kadarıyla. önemli olan onlar bana kalırsa true detective için. yani dediğin gibi rollercoaster tarzı bi şey olacağını bu yüzden düşünmüyorum. kaliteyi korumak için daha fazla çalışmışlardır hatta. zaten en başından kendileri söylemişti ekibin her sene değişeceğini. yani gelecek planları bu yönde olan bir projenin dediğin yöne gideceğini kendi adıma o yüzden düşünmüyorum.

hani full bilinmeyen oyuncular getirseler derdim ki "belki" işin ekmeğini yiyecekler sönüp gidecek.

ama şu yeni ekipten bile belli uğraştıkları.
Sosyal ağlarda paylaş

arcane said:

kanalın materyal üreten bi ekibi yok işte onu diyorum. bağımsız bi ekip bi ürün hazırlıyo. HBO beğenirse onu satın alıyo.

tamam bende onu diyorum. hbonun sahibinin oğlu mu alıyo o ekibi veya ürünü? bin tane processi var bunun hbo içinde ve dışında sonrasına. sonuç olarak hepsi hbonun talenti üzerinden ilerliyor. bölümünü okuduğum şeyi bana anlatıyosun abi sdf.
Sosyal ağlarda paylaş

Laorx said:

Quel-Thul said:

iyi olacak iyi rahat olun

hatta ilk sezonu aşma ihtimaline güveniyorum

adamlar epic sezon çıkardılar

bu sezon tüm cast ve yönetmen(ler) değişiyor. ilk sezonu aşma ihtimaline şu an nasıl vardın merak ettim. bence tam bir roller coaster olacak.

ilk sezon cok iyi başladı mediocre bitti abi benim gözümde, o finalin neresi epicti hiç bi beklentimi karşılamadı şahsen
Sosyal ağlarda paylaş

moriarty said:

arcane said:

kanalın materyal üreten bi ekibi yok işte onu diyorum. bağımsız bi ekip bi ürün hazırlıyo. HBO beğenirse onu satın alıyo.

tamam bende onu diyorum. hbonun sahibinin oğlu mu alıyo o ekibi veya ürünü? bin tane processi var bunun hbo içinde ve dışında sonrasına. sonuç olarak hepsi hbonun talenti üzerinden ilerliyor. bölümünü okuduğum şeyi bana anlatıyosun abi sdf.

ben de okudum neyse ki. hem de bizimkinde talent ile executive birbirine girmedi. devlet tiyatrosu sanmıyorum kanalları sdfsd.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...