Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

UltimaOnline Hype Train Vol.2

NolaxThensbane

Öne çıkan mesajlar

simdi haritanın sonuna gittn kara yok yukarı assagı giderken. diyelim en yukardasın soyle biraz gemini sola al ordan assagı dogru inmeye basla.

forward 2n delay
stop 7 sn delay
desin gemi sahibi karakterin.

gemi 1 kare ilerleyip durur.
bu sayede her karede balık tutmaya calısmıs gibi olur karakterlerin. bi karakterin soluna biri sagına biri onune atsın gemimin

bu macrolardan bir yukarı bir de assagı giderken koordinatlar seklinde 2 tane olusturursan gayet temiz kasması lazım.

biz gokalple soyle britten cıktık dunyanın yarısını gittik geldik ki benim fishing 70 bile degil sadece orda bile 50k para cıktı.
Sosyal ağlarda paylaş

madcow said:

bingildak said:

senin dediğin rakam ağ ile mi çünkü ben köylü pole ile tutuyorum
100k gold olmadıysa macrolarını optimize etmeyi dusun. sdf. eger sonsuza dek balık kasıyım sehre bi kez donsem yeter diyosan. britten cıkıp haritanın sonuna gidip yukarı assagı yapmak iyi. tabi macroya forward stop ları eklersen daha effektif bi coverage olacaktır. geri donerken de bi gemi boyu yandan geri gidicen balıklar refresh olmus oluyo o surede zaten. pole ile tutmak daha iyi zaten agın avantajı sos bottle dusmesi baska bi islevi yok.

easyuo olmadığı için! verimli kasamıyosun. çoğu noktada balık yok uyarısıyla karşılaşıyo makro. denizin ortasında bile. tuttuğun için bitmiş olmasını demiyorum, baştan balık yok noktaların yarısında
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...