Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

hl2 bug ?

Quel-Thul

Öne çıkan mesajlar

Şimdi İkinci defa bir araç alınca iskele benzeri biryerden seni aşşagı bırakıyolar...Dev mıknatıslı bir vinç le....İşte tam adamlar seni aşşagı indirirken bi sorun çıkyıo ve ters düşüyosun aşşagıya...Sonra aleti bi şekilde toparlamak lazım ve ben beceremıyorum....Orada ne yapmam lazım,?
teşekkürler

edit:bug demişim yanlışlıkla deil bug beceremedim sadece[signature][hline]From The Dephts I've Come

[Bu mesaj Quel-Thul tarafından 20 Aralık 2004 20:59 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bi sorum daha olcak suda giden araçlı bölümlerdeyim başları yani daha, bi sığınak gibi biyer var kadın aa gordon senmisin falan diyo asansor caarıyo biniyorum asansore kadın bon bon bakıyo bana bunun cozumu nedir bi fix i falan varmı
teşekkürler[signature][hline]From The Dephts I've Come
Sosyal ağlarda paylaş

abi çıktığı gün oynamak gibisi yoktu...

En sevdiğim sahne Ravenholm'den çıkıp ( maden arabasının yokuşunu çıkıp gün ışığını görüp raylarda vagonları depoyu falan gördüğümüz yer... o küçücük alanda (solda depo önde raylar+yük vagonları-hatta biri tanker-,sağda bir kaç kutu ve pompalı tüfek.. yukarılara doğru sakin sessiz bir ortam.. ..=

O minicik yerde nasıl bir huzur kaplamıştı içimi .. resmen evimdeymişim gibi hissettim. Keşke depoya girilebilir olsaymış... kesin girip uyurmuşum.....

inanılmaz güvende hissetmiştim kendimi.. rahatlık .... düşündükçe bile mayışıyorum

Not: gayet ciddiyim[signature][hline]What we do in life,echoes in eternity.
Sosyal ağlarda paylaş

Ravenholm cıkısında zaten ben soyle bi oh cekmistim ısıgı gorur gormez bu da ne bolumdu diyerek.[signature][hline]Delanoresse, 08 Kasım 2004 20:08 tarihinde demiş ki:
hmm o zaman gorillere epilasyon yaparsak dunyayi domine edebiliriz

fizban, 08 Kasım 2004 20:52 tarihinde demiş ki:
ideal kız arkadaş ideal gaz gibin bişeydir. Z = 1 dir ideal kız arkadaş için. 1 atm de oda sıcaklığında muhteşem bir insandır o kız arkadaş.
Member of AAL'05
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...