Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

level up büyüsü yapılır

moriarty

Öne çıkan mesajlar

Noyzura said:

moriarty said:

noyan yiyosa gel seninle level up yapalım hangimiz daha iyiyiz eger ben kazanırsam 50 bin dolarını alırım ;D

Sen o gear ile ancak brit köprüde invis beklersin. Git önce bi Sequo'ya sana bi gear-up yapsın öyle karşılıklı level-up yapalım.

Zaten Editor pvp request atıp moongateden kaçtı. Vs atıp atıp kaçıyorsunuz dalga geçmeyin. Ben bu levelları nooblarla uğraşmak için kasmadım.

Raid'e gidicem adam yok etrafta. Herkes Brit Bankın kölesi olmuş , makroda craft kasıyorlar ...

ne biçim server .. boring ..

Anlamıyorsun heralde benim gearımın bir sınırım yok. kafanınızın sınırlarına oturtmaya çalıştıkça kafanız daha çok karışıp saçmalarsınz ;D

Sana kara büyü yapmadığım için dua et sen bu laflarından sonra;D;D
Sosyal ağlarda paylaş

Noyzura said:

rahat ol self-chosen prophet olarak dünya starı olduğumda. Dynamick'den uygun bir fiyata paticiği satın alıcam. İlk işim uber bir Ultima Sunucusu açmak olucak. Mod'lara dokunmucam sadece kendi mesajlarım invul olucak garbage'da bile silemiyecekler hatta ben onlarını silebilecem ;D

prophet olmak için bednen izin aldın mı sen bakayım ;D level down yaparım sana ;D ;D ;D ;D
Sosyal ağlarda paylaş

moriarty said:

Noyzura said:

moriarty said:

noyan yiyosa gel seninle level up yapalım hangimiz daha iyiyiz eger ben kazanırsam 50 bin dolarını alırım ;D

Sen o gear ile ancak brit köprüde invis beklersin. Git önce bi Sequo'ya sana bi gear-up yapsın öyle karşılıklı level-up yapalım.

Zaten Editor pvp request atıp moongateden kaçtı. Vs atıp atıp kaçıyorsunuz dalga geçmeyin. Ben bu levelları nooblarla uğraşmak için kasmadım.

Raid'e gidicem adam yok etrafta. Herkes Brit Bankın kölesi olmuş , makroda craft kasıyorlar ...

ne biçim server .. boring ..

Anlamıyorsun heralde benim gearımın bir sınırım yok. kafanınızın sınırlarına oturtmaya çalıştıkça kafanız daha çok karışıp saçmalarsınz ;D

Sana kara büyü yapmadığım için dua et sen bu laflarından sonra;D;D

Ya bırak geçen Gandalfda öyle diyordu hala lootladığım şapkamı geri ver nolur diye ağlıyor peşimde.

Raistlin serverı geri alıp hangi realme kaçtı anlayamadım bile..

büyük konuşma çünkü halam beni fantastik alemlerin en çok sevilen ve honor pointi olan necro-ninja-mind-healer-tanky-bard'ı olmam için yetiştirdi.. ayık ol sana sınırsızlığın acımasız sınırlarını sınırsızca öğretirken aklının sınırlarında kaybolup kendini suriye sınırında mültecilerin arasında dışlanmış biri olarak bulursun.

sonra paticikte kampanya yaparlar çakma level-up'çı moriarty noyzura tarafından nerf'lendi van'da çok üşümesin bir tas kap , bir kap su kampanyası yaparlar...

Edit : ;D
Sosyal ağlarda paylaş

ya bak noyan geçen kız arkım aradı sana anlatmam gereken çok ilginç şeyler var diye ve ilk tepkisi :

R: "Moriyarti I believe you are a prophet and where you go, I will follow."

M: " i'll not play the "prophet" part. Im againt religions and prothets. but I have a knowlage to change the world and im giving it as a professiona services and books , and conferances .. and We'll support art and science for a beautiful world without gods and hell/heaveng things for a beautiful union."

R: " not all propherd require a religious element.when I say prophet,imean a man of great wisdom and knowledge who can lead people towards peace."

şaka maka patiden bir peygamber mi çıkıyor ya ? hiç böyle bir niyetim olmamasına rağmen çevremden sürekli böyle feedbackler almaya başkaldım ki yıllar öncede "senin yerinde olsam 1000 defa mesihliğimi ilan etmiştim" diyenler olmuştu ;D

yani bu gidişle selfchosen prophet ben olcam sana kalmıcak bişi;D;D;D;D;D;D
Sosyal ağlarda paylaş

moriarty said:

şu ana kadar cevap yazdığın herşey senin mesajlarındı noyan ya. nihayet anladın ahahahha. geçmiş olsun kardeşim. u....uyu azalt demek ki daha yazdıklarından haberin yok. kendi yazdıklarına karşı çıkyıosun.

LEVEL UP ;D;D;D;D

bu benim mesajım değildi ama.. oraya koyduğun copy paste ise çok alakasız kaldı bunu anlayamayacak kadar levelsızmısın ? ;D ;D of ya.. hemen minion da summonladı "kendi silahımla vuruyor" /summon yavercik girdin ha ;D
Sosyal ağlarda paylaş

Noyzura said:

yerin dibine giren Mortiary u.....u bayrağını kaldırır...

napalım işte gördün öyle leve-up yapmak için yetersizsin. git kpds'ye hazırlan level-up senin neyine.

Noyancım.. keşke hiç bir fikrin olmayan konularda eminmişçesine hakkımda kesin yargılara varıp olumsuzluk saçmasan çok daha güzel bana söylemek istediklerii ifade ediceksin.

Ne rasputin , ne muhammed ne serdar ortaç ne daha niceleri okuma yazma bilmiyordu. anlaşılan sende bilmiyorsun Çok şükür benim okuma yazmam var ve bugün evime gelen Tunca da gördü baş ucum sürekli kendimi daha da zengin kılmak adına dolu farklı konulardaki hem spiritüel hemde bilimsel kitaplarla dolu. Sürekli iki monitor kullarınıyorum birisinde araştırdığım konular diğerinde ise şu an ki muhabbeti yaptığım yer.

Sen yıllarca sahtekarlık yaparken edindiğin bilgiler nasıl seni iyi bir sahtekar yaptıysa bende ilgi alanımda çocukluğumdan beri gerekli bilgileri kendime sürekli stoklayıp gerekli duyguları ve insan etkileşimlerini sınırsızca yaşıyorum. Öpemediğin bileği overkill summon minionvs bilimum kelimelerle beni yenemezsin halam beni çok iyi yetiştirdi ;D;D;D;D;D;D
Sosyal ağlarda paylaş

Mortiary sadece görüşleriniz aynı olmadığı için bana ağzınıza geleni söyledin, sürekli kovmaya çalıştın. açıkçası bu ben ve benim gibi diğer farklı görüşlü insanlar olmayınca level-up yapasım gelmiyor. çok sıkıcı bir şekilde circlejerk yapmaya devam edersin böyle.
Sosyal ağlarda paylaş

noyan üzülmene gerek yok. level-up seansım içerisinde uzun uzun nasıl ekstra enerji burst yapabileceği , bunu ne şekilde bir beslenme ile maksimum verimde motivasyon ve konsntasyonu koruyabileceğini , üşengeçliğinden kurtulup aktif bir zihin ve hevesli mod içinde kalabileceğini öğretebilirim. kıskançlıkyapma şimdi ;D;D
Sosyal ağlarda paylaş

Noyzura said:

açıkçası bu ben ve benim gibi diğer farklı görüşlü insanlar olmayınca level-up yapasım gelmiyor.

hitaben söyledim, yoksa umrumda değil ikinizin tartışması

bu adam ile aklı selim insan tartışmaz

gidip yoldaki tinerciyle, apachiyle*, şakırt ile tartışıyor musunuz kör cahil bilgilerine veya yanılgılarına dair asdasd
Sosyal ağlarda paylaş

Noyzura said:

moriarty said:

adam kendiyle kavga ediyor farkında değil abi.

sen kaç mesajdır kendinle farkettiğinin farkında mısın ;D ?

Farkında mısın yaptığın şeyin çünkü bana nasıl olmam gerektiğine dair talimatlar veriyorsun. Hani istersen bedenimden ruhumla çıkayım içine girebilirsen sen Moriarty ol nasıl istiyorsan öyle olsun dicemde bedenimi neden sana vereyim ki ? ;D

Kimseye birşey ıspatlama çabasında değilim. Bilgilerimi de sadece bunu algılama açıklığına açık ve önyargısızca yaklaşabilen kişilere sunuyorum. Hayatımı bununla geçindiriyorum ve bilgilerii bedel karşılığında paylaşıyorum. Burada ücretsiz bir workshop var değerini bil.

Ama yukarıda yazdığın mentalitene bakarsan o şekide olduğun sürece sadece diğerlerinden daha seviyeli bir şekilde bana bilir kişi konuşması yapıp kendini mutlu edersin.. Ama burada alakalı bilgi içerikli mesajlar atıyorum. Bu mesajımda sana armağan olsun fakat nasıl olmam gerektiğine dair gereksiz yorumlarına daha fazla cevap veremem. Eğer özgür iradeye dair bir bilincini geliştirebilirsen tam şuan o şekilde gereksiz mesajlar atmaktanda kendini kurtarabilirsin. İstersen bir kere level up çalışmama katıl sana bedava ;D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...