Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Noyan'a Bir Soru

Solozzo

Öne çıkan mesajlar

goldbären said:

Noyzura said:

SeaGle said:

üzerine oturmasını istemezsin, sus bence.

[b]o da benimkinin üzerine oturmak istemez emin ol[/b]

+18

noyzuraninki.jpeg

lan meczup herif. ortada polemik yok bişey yok o kuru pipine niye oturtuyosun beni durduk yere. bir kere laf atmamışım bir şey dememişim mesajlarına. hani pozitif bir adamdın etliye sütlüye saldırana karışmıyordun? al işte gerçek yüzün bu. tinerci teyp hırsızı saykedelik faşiz seni.

Olm bana ne kızıyorsun gelip arkadaşın Seagle beni kucağına koymaya çalışıyor. Git ona kız. ben ona dalıyordum kalkan olarak seni kullandı. o kadar tanky görünüyorsun bu kadar duygusal ve kırılgan olduğunu bilmiyordum özür dilerim ayıp ettim.
Sosyal ağlarda paylaş

Vingthor said:

Noyzura said:

DAHA ÇOK MINION SUMMONLAYIN YA YOK MU DAHA ? XP GELMIYOR YAA ;((

Çok düşük levellı creep bunlar.. yok mu adam akıllı boss karakter böyle "sen şöylesin, böylesin , hayalsin , u.....u" demeden beyniniyle konuşabilecek birileri ? ;D

çok şapşiksin XD

Arada şapşikleşmessek bu hayat çekilmiyor ya.. gerizekalı hallerimi çok seviyorum ;D
Sosyal ağlarda paylaş

Mino said:

Değişik konularda konuşurken (bkz. forum kategorileri) patiler ne ara birbirine bu kadar sarmaya başladı yaw?

öss hazırlık ve üniversite yıllarında hepsi daha ergen olmasına rağmen daha huzurlu ve anlayışlardı. Şimdi çoğu büyüdü böyle yaşamın dayattı bütün engelleri aşıp yönlendirildikleri yere varıp sonunda duvara çarptılar...

eskiden oyun oynayıp eğleniryorlardı , şimdi oyun oynayıp birbirlerine sarıyorlar..
Sosyal ağlarda paylaş

çok üzülüyorum ya koskoca patide zeka seviyesi ile düzgünce sataşabilecek biri yok..

üstüne bide imammizer falan geldi balonlu mesajını paste yapıp sonra wara geç resleyim falan dedi.. adamın beyninde karadelik var sanırım mantıklı şeyleride emiyor kendi içine doğru ;D

Beyler yoksa düzgün PVP yapacak adam lütfen konuyu kilitleyin artık. Parmak arası ninja ayakkabılarım kirlendi böceklere basmaktan .. vegan oldum ben hayvanlara zarar vermemem gerek .. çok üzülüyorum ;((
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...