Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Noyan'a Bir Soru

Solozzo

Öne çıkan mesajlar

Bir kaç gündür hemen hemen tüm tartışmalarda görüyorum seni. Hemen herkes bir şekilde sataşıyor vs.. Tam olarak olayın nedir onu da anlayamadım. İlk önce nüfus kağıdında yaptığın değişiklik ve sonra bir çok farklı konudaki mesajlarını gördüm.

Aykırı olup insanların tepkisini üzerine çekerek ilgi odağı mı olmak istiyorsun? Ya da ne alakası var ben bildiklerimi söylüyorum, insanların işine gelmiyor mu diyorsun?

Tam olarak kendini ifade edersen benim gibi 7-8 yılda pek az mesaj atmış fakat çok sık konu okuyan arkadaşlarda seni anlayabilmek konusunda ve daha sonraki konularda yazdığın mesajları kâle alıp almama konusunda fikir sahibi olabiliriz diye düşündüm.

Not: Maksadım kalp kırmak veya polemik yaratmak değil, gerçekten bir soru sormak. (:
Sosyal ağlarda paylaş

Solozzo said:

Bir kaç gündür hemen hemen tüm tartışmalarda görüyorum seni. Hemen herkes bir şekilde sataşıyor vs.. Tam olarak olayın nedir onu da anlayamadım. İlk önce nüfus kağıdında yaptığın değişiklik ve sonra bir çok farklı konudaki mesajlarını gördüm.

Aykırı olup insanların tepkisini üzerine çekerek ilgi odağı mı olmak istiyorsun? Ya da ne alakası var ben bildiklerimi söylüyorum, insanların işine gelmiyor mu diyorsun?

Tam olarak kendini ifade edersen benim gibi 7-8 yılda pek az mesaj atmış fakat çok sık konu okuyan arkadaşlarda seni anlayabilmek konusunda ve daha sonraki konularda yazdığın mesajları kâle alıp almama konusunda fikir sahibi olabiliriz diye düşündüm.

Not: Maksadım kalp kırmak veya polemik yaratmak değil, gerçekten bir soru sormak. (:

Selam konu şudur .. 2005'de paticik ile yaşam koşturmacası v.s. ilişkim kesildikten sonra 2012'de paticiğe geri dönmemin sebebi delicesine aşık olduğum ve birlikte yaşadığım sevgilimin bana "ne acayip insanlar var internette bir forumda hiç tanımadığım kişiler sayfalarca hakkımda seviyesizce çok çirkinleşiyor" demişti..

bende ilk tahmin olarak "paticik mi ? " diye sorduğumda sevgilim yüzüme bönbön bakıp cevap vermeyince" dedim nerden bilecek kız paticiği heralde keko forumdan biridir diye.. sonra bir gün aklıma takıldı ve internette yaptığım küçük bir araştırmada sevgilim hakkında seviyesizliğin sınırlarını zorlayan forumun paticik olduğunu öğrenince 2005den sonra yeniden bir paticik hesabı açmaya karar verdim..

Sevgilime dedim ki "ya ben orasının baya eski üyesiyim , pek fazla muhhabetim yoktu ama ultima online script v.s. işleri için vazgeçilmez adresimdi oraya gidip rica edersem kapatırlar topiği böylece seviyesiz sohbet durur hakkında " diye..

Neyse Açtım accountu geldim ama topiğin kapatılmasını rica ettiğimde sevgilim fotoğrafların paylaşılması dışında (ok manken foto paylaşılır sorun değil ) aynı zamanda "şu an alsancak x yerde pembe şortuyla, şu an bilmem nerede koşu yapıyor , şurada çalışıyor " gibi onun güvenliğini riske edebilecek özel bilgilerin paylaşıldığı konunun kapatılıp silinmesini rica ettim..

O esnada onlarca fapper paticik "hayır sen nasıl kapatırsın bu konuyu olmaz öyle şey" diye isyanlar etmesi yetmiyormuş gibi Fizban'ın da genel yönetici olarak konunun kendisi forum kurallarına aykırı olmasına rağmen kapatılması gereken konunun koruyucusu olup benimle gereksiz laf dalaşlarına girdi ve zaten kendisi de bir süre sonra konu kapatılmasa bile yaşadığı duygusal bunalımlardan paticikteki görevinden vazgeçmek zorunda kaldı..

İşte olayların başladığı nokta bu .. O konu içerisinde önce kibar ricam saçma sapan tartışmalara dönüştü şu an böyle bir sürü hater oluştu.. ama işin iyi yönünden bakarsak bir sürüde dostum oluştu, süper adamlarla arkadaş bağlarım güçlendi çok memnunum o konunun açılmasına hatta o konuyu açan kişi bile şuan sevdiğim bir arkadaşım paticik dışındada istanbulda görüştüğüm ettiğim .

işte o konu : http://forum.paticik.com/read.php?62,6501543,page=1

birde şöyle bir durum var... bu konudan öncede paticikteki insanlar ben daha buraya Noyzura accountumu açmadan öncede hakkımda zaten paticikte saçmalıyorlardı .. işte örnekler :

ilk nutellamı yerim sebebi anlaşılamayacak bir şekilde fotoğrafımı patiye koymuş . orada hiç tanımadığım kişiler ince ince sektirmeye başlamış : http://forum.paticik.com/read.php?62,4267998,page=744#msg-4695924

"Noyzura" hesabım daha açmadan önce paticikte atılan postlardan bazıları :

pekaziz said:

Acıdım adama.

7thBreath said:

dansçı falan mı ?

copry said:

noyanı yerim

QueenofSpades said:

çok gay abi nesini beğendin?

@irem

Vingthor said:

copry said:

noyanı yerim

Saygı duydum

Dartanian said:

Ben gördüm adamı...İnsan işte.

Llama said:

ulan bi adamın fotosunu koydun olay oldu haa
bu adamın birde başka kıyafeti yok ha

Llama said:

tarz hee kaşları güzel alıyor

(ayrıca kaşlarımı almıyorum salak kendi şekli öyle ;D )

Fistan said:

bildigin köylü

üç sence önce hükümetin sanat fakültelerine karşı yaptığı baskıları harcadığım protestomdan sonra paticikte açılan bir başlıktan yine : http://forum.paticik.com/read.php?13,4886932,page=1

Cassiline said:

Rikkie said:

ERKEK LHHAN BU WTF

Tek elle, titrerken yazılmış pişmanlık mesajı.

7thBreath said:

biri bu elemanın fotoyu pati'ye koyduydu,hatta "bu ne lan" falan demiştik sanki.

Cons said:

ananız babanız okuyun diye gönderiyo oraya ya

moriQ said:

ürün ayıplı

"Tatar Ramazan" said:

Bu ne olm ya, Wir haben schewster wir haben mutter yaa

Masquerade said:

Buyse said:

gideri var

abi erkek?

dasaaa said:

bu protesto ise

bu anti protestodur..

"bi daha nü model gelmesin. bakın cıbıldak adam.. ıyyyyhh iğrençç" demektir..

ben resimden nü model yasaklanmalı sonucunu çıkarttım..
kusura bakma noyan.. kpss'ye falan gir, başka bi iş yap sen..

Black-ice said:

Llama said:

lan o çıplak adam noyan lan oha

şu noyan denen herif çükünü göstermese heryerde olmaz zaten

bizim okulda da çalışıo ninja kaplumbağa ayakkabılarıyla , kıbrıs şehitlerinde de batman peleriniyle falan gezen marjinal herifin teki.
ortak ark da var fln hiç sevmiyorum şöyle adamları.

Görüldüğü üzere ben henüz paticiğe Nozyura hesabımla geri dönüş yapmadan önce insanlar sektirmeye başlamışlardı .. üstüne sevgilimin stalker konusunu açtılar ve 100 sayfa çekiştirdikleri kızın sevgilisi foruma gelip kapatın konuyu dediğimde çoğunluk tarafından pek sevilemedim..

Ama birilerinin sevgisini ya da onayını almak umrumda değil. Çoğunluk her zaman salak ve farklı olan herşeye ilkel bir şekilde saldırır.
Sosyal ağlarda paylaş

hayatta aptalliktan ote dayanamadigim tek bir sey var, o da yalan. yalani da soylemeyi becerene katlanirim da, soylemeyi beceremeyene katlanamam.

kisisel hakaret yok, silinecek kitlenecek birsey yok dedim. bu uber kafa abimiz gelip dedi ki, ben sizi bilisim suclari hedehodosune sikayet edecem. bu arada kendisinin u....u postlari girlaydi. dedim ki sikayet et tabi, onden kos buyur. siteye girdiklreinde senin u....u postlarini da gorsunler.

sonra bi kediye donustu bu. sanirsin 12 yasina gelmis tekir. aniden bi sirnasmalar falan. abi yok olur mu niye sikayet edeyim ben enerjimi salamamistim, uc gundur osuramiyodum onun sikintisi falan.

sonra beslene beslene bu hale geldi iste.
Sosyal ağlarda paylaş

Noyzuraya acıdım lan , sanıyo ki sevmeme sebebimiz tipi ve arkadaşı.

Hacı büyücü halam teyzem var diyosun , gerekli malzemeyi toplayıp büyü yapıcam diyosun , spiritüel olarak level-up yapıcam diyosun , sonra diyosun ki pınardan dolayı sevmiyolar. Manyak mısın lan sen, pınarı tanıyosun diye üstüne bi de severler seni şöyle diğer antik kuntik şeyleri yapmasan. Hayır işin içine büyücü teyze girince 'adeta sabrina' esprisi geliyo habire aklıma sinirliyken gülmeye başlıyorum mal gibi :D
Sosyal ağlarda paylaş

Sen her konuda iki gram bilgi sahibi olmadan gelip cahil cahil konuş, ilgi çekmek için hergün kendine yeni piskolojik hastalık uydur. Sonra tepki verenler sevgilin olduğunu iddia ettiğin random bir feyk öğretmen bozması mankenin haberlerini forumda paylaşılmamasını istediğin için senden nefret ediyor olsun. Serin hikayeymiş.
Sosyal ağlarda paylaş

Ayrıca çok sevimli , tek hatun quote olanı da copry 'noyanı yerim' mesajı olmuş , görende 'aman tanrım tek hatun bunun resmini görünce ıslanmış resmen! ' tepkisi verecek sanıyo. 'Nutella yerim' mesajına gönderme olarak 'noyanı yerim' yazmış , herhangi bir hatunun üstüne atlama durumu yok tamamen bu değişik tipin çarptırması :)

Madem trolleyecen bari yalanını destekli at, fizbanda haklı .
Sosyal ağlarda paylaş

Redeagle said:

Sen her konuda iki gram bilgi sahibi olmadan gelip cahil cahil konuş, ilgi çekmek için hergün kendine yeni piskolojik hastalık uydur. Sonra tepki verenler sevgilin olduğunu iddia ettiğin random bir feyk öğretmen bozması mankenin haberlerini forumda paylaşılmamasını istediğin için senden nefret ediyor olsun. Serin hikayeymiş.

yok sevgilisiydi o dönem hakkaten
Sosyal ağlarda paylaş

moriarty said:

yok sevgilisiydi o dönem hakkaten

Gerçekten olsa ne abi? Mahkemeye vermekle tehdit ettiğinde herkes güldü geçti. Bugün de mahkemeye vericem ciddiyetinde yazmasa gülecek başka şey mi yok? Oturup kimse aa bu sittin sene önce paticikte resim kaldırılmasını istemişti diye herifi takip etmiyor herhalde.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...