Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cemaate FBI operasyonu

KuddusiMavra

Öne çıkan mesajlar

Noyzura said:

Hayat geçmez öss , kariyer , 2 çocuk , emeklilik ve milliyetçilik propagandalıarı ile.. Azıcık evrenler düşünün sonsuzluk diye birşey var. Zamanı hep birlikte doğru ve akıllıca kullanırsak , ümitsizliğin ötesine geçip cesur bir şekilde hayallerimizin ötesine geçersek görün bakalım ne oluyor .

Yine mi öss?

2000 yılına girişte bir sıkıntı mı oldu?
Sosyal ağlarda paylaş

Noyzura said:

Hayat geçmez öss , kariyer , 2 çocuk , emeklilik ve milliyetçilik propagandalıarı ile.. Azıcık evrenler düşünün sonsuzluk diye birşey var. Zamanı hep birlikte doğru ve akıllıca kullanırsak , ümitsizliğin ötesine geçip cesur bir şekilde hayallerimizin ötesine geçersek görün bakalım ne oluyor .

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/2/21/Homeless_man_in_Anchorage.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

vivavale said:

oha cemaat noyanı bile kafalamıs.

yok ya nereye kafalıyorlar.. annemi kafaladılar "evlanızın hayırlı ve güçlü bir oluşumda olmak ister misiniz " diye.. annem yasakladı bana sonra arkadaşlarının yanında fetullah gülen kolejinde okuduğumu söylememe ;D

ben gittim ne oldu orada rahat rahat yaşadım enerji , boyut , paralel evrenler kafamı. cemaaettde beni cinlenmş sandı paso okuyup üflediler. bende namaz toplu namazlarda trolledim paso ne yapıcam 4 desene nasıl geçicekti başka asldıjoas,da
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...