Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Geleceğe Dönüş II @ TRT1

Coldwind

Öne çıkan mesajlar

Ya arkadaşlar geçen bunun 1.sini gördüm trt'de,konu açacaktım unuttum burdan sorayım bari. Yeni bi geleceğe dönüş projesi yokmu ya? Hastasıyım bu serinin.

Gerçi zamanda yolculuk olayı çok mantıksız :) Çünkü biz tek birer ruhuz,ölünce öbür dünyaya göç ediyoruz değil mi? Eğer öbür dünyaya göç ettiysek geçmişe gidip kimse bizi bulamaz böyle birşey olamaz. Aksi takdirde her milisalisede farklı ruhlu bir insan olması gerekir ki bu çok saçma[signature][hline]Zegard 50 Animist/Hibernia - Lancelot
Crosby,Stills,Nash & Young
Sosyal ağlarda paylaş

Forumu görünce açtım hemen, karşıma şu dialog çıktı ve direk kapattım.

Almanac kitabını bulur öğretmen, ama sadece kapağı almanac'tır :):
Kel öğretmen (adını unuttum):
-"Ev ödevimi Tannen?"

Biff:
-"Ev ödevi değil, çünkü benim evim yok!!!"

Ya orda "... Çünkü şuan evde değilim" demesi lazım. Kim nasıl çeviriyor ya. Direk kapattım. Zaten DVD seti var, ne diye açıp seyrediyorum ki...[signature][hline]LathspeLL
Taurelilomea-tumbalemorna Tumbaletaurea Lomeanor

[Bu mesaj LathspeLL tarafından 22 Aralık 2004 21:46 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bu arda içini karıştırarak spor istatistikleri hakkında bi kitap he ilginç bir konu" diyor adam
martin alıyo o la la var içinde.
basta içini actırmadan yaptırmaları lazım müdür adama
orda hata var.[signature][hline]we modify worlds

[Bu mesaj Eternal tarafından 22 Aralık 2004 22:02 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

doktorun tarihteki kendisiyle yaptığı ayak üstü muhabbet tekrar büyüledi beni...
bi de o gitar solosu süper abi ya...off çok seviyorum geleceğe dönüş serisini..[signature][hline]-Penguen dergi kapağından alıntı-
Chirac:Hepimiz Bizans Çocuğuyuz
Bakan Tüzmen:Avrupalı ne çocuğu olduğunu bilir!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Eternal, 22 Aralık 2004 22:01 tarihinde demiş ki:
bu arda içini karıştırarak spor istatistikleri hakkında bi kitap he ilginç bir konu" diyor adam
martin alıyo o la la var içinde.
basta içini actırmadan yaptırmaları lazım müdür adama
orda hata var.

Yazdıklarından doğru anladıysam o hata değil.

Müdür Almanac'ı alınca açıp bakıyor. Almanac kapağı konmuş Oh La La! var. Müdür'de Almanac sanıyor ama açınca görüyor ve "spor istatistikleri ha?" diyor işte.[signature][hline]LathspeLL
Taurelilomea-tumbalemorna Tumbaletaurea Lomeanor
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mandooo, 22 Aralık 2004 22:03 tarihinde demiş ki:
doktorun tarihteki kendisiyle yaptığı ayak üstü muhabbet tekrar büyüledi beni...
bi de o gitar solosu süper abi ya...off çok seviyorum geleceğe dönüş serisini..

seslendirme güzel olsa bende büyülenecektim[signature][hline]Msn ¦ Mail ¦ Icq
"Dün gece Habertürk'de bir programa çıktık, program uzadı da uzadı, böyle seks filmi gibi saat 2 ye kadar falan..." => Erman Toroğlu
Sosyal ağlarda paylaş

ulaaaaaaaaannnnnnn!!!! kimse görmemiş şansa önceden yazsın, biraz rahatsızdım ama en azından tv karşısında uzanır izlerdim.. tüh..[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...