Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Brad Pitt - 18 December 1963 ?

Eternal

Öne çıkan mesajlar

imdb.com da geziyorum oceans twelve falan gördüm bakıyım dedim.sıradan geziyorum oyuncuları
Brad Pitt e baktım 63 dogumlu yazıyo.Dogrumu bu adam 42 yasındamı yani.
Bence yanlış 73 falan yazıcaklardı sanırım 63 olamaz yani bu kadar genc mi gösterir 42 yasında adam..[signature][hline]we modify worlds
Sosyal ağlarda paylaş

ne yazık ki doğru :)
dikkatli bakarsan adamın genç gözükmediğini anlarsın özellikle troy filminde artık adamın 40 a geldiği bariz ama tabi o kadar kendine bakarsan sen de 40 ında 30 gibi gösterebilirsin

yani ilk çıkışlarını yaptığı seven filminin 94 te çekildiğini göze alırsak orda da 30 yaşındaymış bu da ohalık mesela[signature][hline]Remember Sammy Jankis ..
Sosyal ağlarda paylaş

ewt 41 yaşında:)

bende troy filminde öğrenmiştim aynı tepkiyi vermiştim...[signature][hline]I was born when you kissed me,
I died when you left me,
I lived a few weeks while you loved me.

[Bu mesaj Maedhros_Laorx tarafından 21 Aralık 2004 19:08 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

eee haya böyle işte, bir sürü aktör 30'larda filan ünlü olma yoluna giriyor, 40'larında süper ünlü oluyor ki daha 3-5 film yapmışken bir bakıyorsunuz 50'yi geçmişler. arnold ve slyvester bile 60'a yaklaştı daha ne yani, 10 yıl önce sanırdım ki hep genç kalacaklar.. :)[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

filmlerde süper makyaj yapıyorlar.bi de yıldızlar özellikle pitt gibi fiziği de takdir edilenler o konuda her türlü önlemi alıyorlar spordu dişçiydi stilistdi..
yani genç gözükmeleri normal[signature][hline]Sam, 15 Ocak 2003 22:29 tarihinde demiş ki:
mesela polymorph autocast ayarlanabilse
[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

Depp çok yakışıklı ve genç gösteriyor bence[signature][hline]Elan Realms - A tale that goes on
Ealos Tsaark, Bounty Hunter of Eclipse

Ra_tyillustrious, 14 Aralık 2004 12:11 tarihinde demiş ki:
Yani farkındamısın ama Türkiyedeyiz demokratiz, laikiz ama farkli bir inanç taşiyorsan kendini bir müslümanla eşit göremezsin.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Azmodai, 21 Aralık 2004 20:19 tarihinde demiş ki:
insan diyor 40 yasinda bende boyle olsam fenami olurdu.

hoca şimdiye kadar yaşadığımız hayat kadar bir tane daha yaşayacağız ve onların yaşındayız. böyle düşününce tüylerim ürperiyor zira zart diye geçiverdi bişi yapamadan.. kansere çare bile bulamadım misalen.. :-p[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...