Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

magna carta: the phantom of avalanche

Sam

Öne çıkan mesajlar

bu oyunun concept art'ını, ss'lerini filan görüyorum sağda solda ama belli başlı inceleme sitelerinde hakkında hiçbir bilgi bulamadım. resmi sitesinde de çıktı mı çıkacak mı filan diye hiçbişi yok. bilgisi olan varsa beri buyursun..[signature][hline]Where life had no value, death sometimes had its price. That is why the bounty killers appeared.
Sosyal ağlarda paylaş

hiç duyan yok mu bu oyunu?

ulan sizin ilginizi çekmek için böyle şeyler koymak gerek, düz oyun ismi çekmez tabii..

[signature][hline]Cleaning Man at Flophouse: Hey, buddy. You got a dead cat in there, or what?

The Terminator: Fuck you, asshole.

[Bu mesaj Sam tarafından 14 Temmuz 2004 12:49 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

evet zed işte ben de o olayı anlamadım..

yalan mı bone ve ge-ta kardeşler, ağzınız kulağınıza varmış bile, işte size cevap attırdım ya yalan mı.. :-p[signature][hline]Cleaning Man at Flophouse: Hey, buddy. You got a dead cat in there, or what?

Sosyal ağlarda paylaş

sam oyunun sitesine baktım 2001 yazıyordu, hatta sen böyle isyankar bir şekilde başlık açtığında direk açtım sitesini, grafikler filan bayağı güzel gözüktü de, belirsiz bir programı var.

Final Fantasy 8 in az gelişmişi gibi bir izlenim edindim. Ama tüm karakter resimlerine bakarsanız ki 18 adet olacak bayağı yahu bu oyun oynanır dedirtiyor.[signature][hline]sonunda yeniledim.
Sosyal ağlarda paylaş

2001? copyright tarihi olarak filan mı yazıyordu acaba?

neyse şu adsl gelsin bilumum yerlerde aratacağım bu oyunu, yine de oyun siteleri dahil kimsenin bilgi sahibi olmaması çok ilginç..[signature][hline]Cleaning Man at Flophouse: Hey, buddy. You got a dead cat in there, or what?

Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 3 ay sonra ...
e-mule'da aratınca ps2 için dvd sürümü çıkıyor. bir de 4 cd'lik bir sürüm çıkıyor ki bunda ps2 filan yazmıyor, ps2'deki her oyunun dvd çıktığını da düşününce (yanılmıyorsam) neden pc olmasın düşüncesine sevkediyor. lakin kaynaklar bu kadar azken 2,5gb indiresim pek gelmedi ne çıkacağı belli değilken.. gamerankings.com'da da bulamadım işin garibi..[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

bulursanız yazın mutlaka, bende black'in bir ara istemeden aldığı gibi 1-2 mbit bişi olsa çekerdim.. :-p[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

oyun korece e muledekı ve oyunun ıngılızce versıyonu daha cıkmamış bunu keşfetttım korece bılmedıgım ıcın adamalrın sıtesındende bısey anlıyamadım
oyunun goruntulere fılan baktımda karakter cızımlerı baya surrealıst olmuş bıde erkekler aşırı femınen kadınalr ıse aşırı şeey nası desek "estetıklı :P" olmuş[signature][hline]Hiko Seijuro,öğrencisi Kenshine bılınmıyen bir tarihde demişki:
Sword is just a weapon,Swordmanship is learning how to kill.

Sosyal ağlarda paylaş

korelilerin estetik anlayışı japonlardan biraz değişik, lineage 2'ye bakmak bile yeterli.. :)[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...