Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Warlords of Draenor Genel Başlık - 2

Gangren

Öne çıkan mesajlar

kısa fightlarda mage dpsleri çok iyi ya

biz brackende en çok 3 tane mage sahibi olmanın ceremesini çektik. çok fazla target değiştirmece, movement, uzun fight adamların dpsleri inanılmaz düştü. hc butcher'da 37k yapan adam mythic bracken da 23k yapıyor. fight 4 dk altındaysa en zayıf halka bile 30 u geçiyor. onun dışında zaten hep 30 civarlarındayız.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

biz brackende en çok 3 tane mage sahibi olmanın ceremesini çektik. çok fazla target değiştirmece, movement, uzun fight adamların dpsleri inanılmaz düştü. hc butcher'da 37k yapan adam mythic bracken da 23k yapıyor. fight 4 dk altındaysa en zayıf halka bile 30 u geçiyor. onun dışında zaten hep 30 civarlarındayız.

dps den yatiyorsanız mavi mantarları adam gibi kullanamıyorsnuz anlamına gelir.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

mageler gayet iyi o bossta (loglara göre konuşuyorum.), bence sizinkiler becerememiş olabilir çok düşük o dediğin dpsler.
Sosyal ağlarda paylaş

sanırım büyük class change ptr patchi bugün geliyor.

oyunda multiple target dpsleri bildiğin bozuk. bir class yırtınsa 30 yapıyor, diğeri 50 yapıyor falan. saçma sapan bir hal aldı. kötü olan progress'te 7 fighttan 4-5 tanes full 2 target cleave yaptığın fightlar. BRF'de de böyle devam edecek gibi.

monku nerflüyorlar hala single target nerflüyorlar mesela ben bunu anlamıyorum. heriflerin cleave yaptıkları ability op ötesi, bunu niye nerflemiyorlar. shaman aynı şekilde 3+ target 70-80k dps yapıyor.

anlamadım gitii gerçekten

subtlety oynamak istiyorum. 4- target dps çöp oluyor. brf set bonusları combata kıyasla götüm gibi. assassian'ı söylemiyorum bile. saçma sapan halde specler.
Sosyal ağlarda paylaş

subtlety'de öyle abi, en kötüsü mü bilmiyorum da, çok aptal bir hal alıyor ve dps scale olamıyor. BS yerine fan of knives kullanmak zorunda kalıyorsun. her target'a rupture at, crimson spamla falan gerçekten çok tatsız.

eğer boss mekaniklerinde bu tekrar eden bir hal alacaksa (sürekli 1+1, 1+2 gibi) bütün classları bu duruma göre scale etsinler. bir specle diğerinin arasında veya bir classla diğerinin specleri arasında 30-50% fark olmamalı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...