Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Crypto-coin mining

-Bonesoul-

Öne çıkan mesajlar

Ben dün doge minelamak istedim onu bile beceremedim ki lan :D youtubeta baka baka yaptım ona rağmen olmadı düşünün o kadar vahim durum. Mine programları çok karışık geliyo bana hala . Teee zamanında kendi programı vardı bi yerin mine yaptığım sonra orası fee abarttı bende bitmintera falan geçtim hep bitminter falan kendi mining programları vardı çatır çatır mine ediliyodu.

Bu stratum://pooln...... falan diye giden şeyleri beceremiyroum cmd formatında daha 1 altcoin mine etmişliğim yok direk becereksizim o konuda :D
Sosyal ağlarda paylaş

Predator said:

Predator said:

such good coin

Dogecoin

kazıyorum şu an dfg 2 7950 ile 1 milyona yakın kasılıyor saatte. 1-2 saat kazılır. tutar mı tutar

şaka maka harbi tuttu parayı fena vurdum dogeden lel . #indogewetrust# ^-^

nasil vuruyosun ki? kagit ustunde btc/doge degerine mi bakiyosun? oyle ise bi dunya currency var gunde 3K dolar falan yaziyo 490 Kh/s'e ama onu paraya cevirebilecegin bir yer yok.
Sosyal ağlarda paylaş

BioHazarD said:

Predator said:

Predator said:

such good coin

Dogecoin

kazıyorum şu an dfg 2 7950 ile 1 milyona yakın kasılıyor saatte. 1-2 saat kazılır. tutar mı tutar

nasil vuruyosun ki? kagit ustunde btc/doge degerine mi bakiyosun? oyle ise bi dunya currency var gunde 3K dolar falan yaziyo 490 Kh/s'e ama onu paraya cevirebilecegin bir yer yok.

Sadece ilk gün kazdığım doge 10m civarı. Dün akşamdan geceye 6 saat içinde 4000 dolara yakın sattım ki elimde daha epey milyon doge var. Paraya çevirdim yani ki daha geçen ay 4 bin lira yatırımla bu işe giren bir adamım (:
Sosyal ağlarda paylaş

Predator said:

BioHazarD said:

Predator said:

Predator said:

such good coin

Dogecoin

Sadece ilk gün kazdığım doge 10m civarı. Dün akşamdan geceye 6 saat içinde 4000 dolara yakın sattım ki elimde daha epey milyon doge var. Paraya çevirdim yani ki daha geçen ay 4 bin lira yatırımla bu işe giren bir adamım (:

gordum ben ilk yazdiginda, baktim hatta falan da kazmamistim.
cunku genelde exchange olmuyor bunu paraya donusturebilcegin, kagitta kaliyor.
hangi exchange uzerinden nasil bir yontemle paraya cevirdin ki?
Sosyal ağlarda paylaş

Doges.org ve reddit üzerinden paypal ve btc ile takası çok rahat hallediliyor. Paypal tabi riskli bir yöntem ama daha sorun yaşamadım. Tek yaşadığım sorun reddit üzerinden birisine 100k yolladım karması yüksek diye bilindik bir scammer çıktı ama olur o kadar. Şimdi reputationı yükselttiğim için önce ödemeyi alıyorum rahatça. Coinedup.com var otomatik satış için ama denemedim ve orda biraz daha düşük fiyatlar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...